Zvonimir Kožulj spektakularnim golom srušio Legiju

Gol i asistencija bh. fudbalera

Zvonimir Kožulj očarao je poljsku javnost igrama za Pogon iz Szczecina u protekloj sezoni.

U minuloj sezoni Kožulj je kao vezni igrač postigao devet pogodaka i upisao isto toliko asistencija, a novu sezonu je počeo spektakularnim pogotkom za pobjedu protiv velike Legije.

Slavio je Pogon sa 1:2 usred Varšave u 1. kolu Ekstralige i to zahvaljujući spektakularnom golu Kožulja.

Kulenović je u 58. minuti doveo Legiju u prednost, ali je Pogon izjednačio samo tri minute kasnije. Asistirao je Kožulj, a pogodio Buksa za 1:1.

Potražite više informacija na temu Ekstraklasa:

A onda u 83. minuti Kožulj je ponovo na sceni. Spektakularno je pogodio bliži ugao protivničkog gola i mreža se zatresla za pobjedu Pogona od 1:2.