Navijači Partizana međusobno zakuhali: Čovjek nije mogao gledati kako vrijeđa igrače

Ružne scene na tribinama

Esmer Oštraković

Košarkaši Partizana na šokantan način su upisali poraz od Bayerna na svom terenu sa 79:78.

Kao po nekoj lošoj navici Partizan je slabije odigrao slabiju prvu četvrtinu te je bio u rezultatskom zaostatku od tri poena nakon prvih deset minuta igre.

Sve je bilo koliko toliko dobro za Partizan do te posljednje četvrtine kada su domaći doživjeli poraz na šokantan način.

Sekundu prije kraja trojku je postigao Sylvain, imao je Partizan šut za pobjedu, međutim Punter je promašio šut i ostalo je 78:79.

Nakon utakmice viđeni su i nemiri na tribinama i to među navijačima Partizana.

Naime, umalo je izbila tuka navijača Partizana, a razlog je taj što je jedan navijač nakon poraza vrijeđao igrače jer su izgubili utakmicu.

Zbog toga je umalo došlo do obračuna, a navijači su imali jasnu poruku za njega.

"Idi gledaj FMP", govorili su mu navijači.

Nakon utakmice Ibaka je priznao da nigdje nije vidio ono što je doživio večeras u Beogradu.