Repeša: Zadnja četvrtina je primjer kako ovaj tim treba igrati

Bh. selektor nakon poraza

Košarkaši BiH poraženi su večeras u Finskoj rezultatom 85:81 u meču kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Izabranici Jasmina Repeše kasno su se probudli i na kraju su doživjeli poraz u ovom duelu sa četiri poena razlike.

Selektor naše reprezentacije naravno nije zadovoljan zbog poraza i smatra da je bh. tim morao i mogao odigrati bolje.

"Zadovoljan sam samo jednim segmentom igre, defanzivnim skokom. U ostalim elementima igre nismo bili konstantni. Zadnja četvrtina je pokaz kako ovaj tim treba igrati. Žao mi je jer smo 30 minuta igrali veoma loše, ali sam vidio ipak nešto pozitivno. Nismo odustajali, ali nismo zaslužili pobjedu", rekao je Repeša.