U prvoj košarkaškoj utakmici nakon pola godine HKK Čapljina tijesno pobijedila HKK Zrinjski

Košarka se napokon vraća

HKK Čapljina i HKK Zrinjski danas su u gradskoj dvorani u Čapljini odigrali prvu pripremnu utakmicu nakon pola godine a u velikoj borbi slavili su Čapljinci rezultatom 88:86.

U utakmici nakon toliko vremena danas je viđen iznenađujuće dobar ritam i više nego solidna šuterska forma timova koji su toliko dugo bili van natjecateljskog ritma.

Iako Čapljina na papiru ima dosta iskusniji tim, mladi Mostarci su bolje otvorili ovaj susret i sjajnom napadačkom košarkom iznenadili Čapljince te su na poluvrijeme otišli rezultatom 51:42 za Plemiće.

I u drugom poluvremenu je viđena odlična košarka od strane oba tima a iskusni Čapljinci su pomalo počeli topiti prednost agresivne ekipe iz Mostara. Na kraju se ušlo u neizvjesnu završnicu a utakmicu su odlučila slobodna bacanja Matije Milina te je na kraju domaći tim slavio tijesnu pobjedu.

Kod pobjedničkog tima bolji od ostalih večeras su bili Naletilić s 19 i Savković sa 15 poena dok su Zrinjski predvodili Vranješ sa 19 i Mateo Zovko koji je ubacio 15 koševa.