Đoković nastavlja da ruši rekorde u svjetskom tenisu!

Osvojio Masters u Parizu

Haris Zilić

Novak Đoković je pobjednik Mastersa u Parizu za 2021. godinu.

U finalu je Đoković sa 2:1 savladao ruskog tenisera Danila Medvedeva sa 2:1 po setovima.

Prvi set je Medvedev odigrao fenomenalno i dobio sa 4:6. U prvom setu je držao konce igre, tako da Đoković nije imao puno šanse.

Teniser iz Srbije se budi u drugom setu. Đoković je odigrao nekoliko sjajnih poena, oduzeo brejk protivniku i mirnom igrom priveo set kraju sa 6:3.

U trećem setu slična igra, Đoković sredinom seta brejkom lomi set i dolazi do 6:4 i konačnih 2:1 za novi rekord.

Novak Đoković je tako osovjio 37. Masters titulu u karijeri i nastavlja da ruši sve rekorde u svjetskom tenisu, a i ovu godinu će završiti na prvom mjestu ATP liste.