Sramota kojoj se ne nazire kraj...

Katastrofa pred Zmajevima

Admin Čaušević

Bosni i Hercegovini prijeti jedan od najtežih domaćih poraza u historiji pošto izabranici Save Miloševića nakon nešto više od pola sata igre gube sa čak 0:4 od Portugala.

Dosadašnje izdanje bh. reprezentativaca u duelu sa Portugalcima je blago rečeno sramotno uz niz amaterskih propusta.

Portugalci su praktično sa pola gasa uspjeli doći do tri gola i sve djeluje na jednu jaču trening utakmicu za Cristiana Ronalda i društvo.

Upravo je Ronaldo zabio prva dva gola za goste, a agoniju je produžio Fernandes u 25. minuti.