Novi Luka Modrić? Ko je to pomislio za Ardu Gulera, ovo je pravi razlog da se dobro zapita
Arda Guler išao na kontakt i penal i kod rezultata 4:0 u 89. minuti.

Da li bi Modrić uradio ovako nešto?

Eldar Ganibegović

Turski talenat Arda Guler igrao je posljednjih 15-ak minuta večeras za Real Madrid. I to mu je bilo dovoljno da dobije dosta negativnih komentara.

Real Madrid je večeras u derbiju 24. kola španske Primere slavio protiv Girone. Rezultat je bio jako visok, 4:0.

Nakon prvog poluvremena bilo je 2:0. Pogađali su Vinicius Junior i Jude Bellingham.

Novi gol Englez postiže u 54. minuti, da bi konačnih 4:0 postavio Rodrygo pogotkom u 61. minuti utakmice.

Moglo je biti i još gore po Gironu, jer je domaći tim promašio penal. No, krenimo redom.

Kukavički potez Arde Gulera?

Igrala se 77. minuta kada je Carlo Ancelotti odlučio na teren poslati Ardu Gulera. Mladi Turčin je šansu dobio umjesto Viniciusa.

U 89. minuti je uspio izboriti i penal za svoju ekipu. No, na kakav način?

Driblao je i ušao u kazneni prostor Girone. Jasno se vidjelo da traži i najmanji kontakt da padne.

Sudac Manuera je imao blag kriterij i dosudio je penal. Dojam je da ovo zaista nije bilo potrebno pri rezultatu 4:0 na samom kraju utakmice.

Mnogi Ardu Gulera smatraju nasljednjikom legendarnog Luke Modrića. Kada ovo vide, sigurno će dobro razmisliti o tome da li bi ovo slavni Hrvat ikada uradio.

Nema sumnje da je penal zaista čist, no dojam je da je Guler ipak prelako pao u ovoj situaciji kada to nije imao potrebe raditi.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Guler je nakon svega dobio dosta negativnih komentara na društvenim mrežama. Da stvar bude gora, Joselu je promašio udarac s 11 metara koji je Guler izborio.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Real Madrid Moje Teme

Bekson
E moj novinaru, razumijem da si navijac barce, ali napisati ovakav text za momka je najblaze receno glupo. Penal cist kao kuca!