Raspored

Druga liga RS - Zapad

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.08.20. 18:00 FK Sloboda Mrkonjić Grad 5
FK Progres Kneževo 0
09.08.20. 18:00 OFK Brdo 4
FK Polet 1926 1
09.08.20. 18:00 FK Omarska 4
FK Laktaši 1
09.08.20. 18:00 FK Mladost Donja Slatina 1
FK Čelinac 1
08.08.20. 18:00 FK Sloga Trn 2
FK Sloga Srbac 1
08.08.20. 18:00 FK Jedinstvo Žeravica 4
FK Dubrave 0
08.08.20. 18:00 FK Proleter Teslić 1
FK Borac Šamac 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.08.20. 17:30 FK Čelinac 2
FK Laktaši 1
16.08.20. 17:30 FK Polet 1926 7
FK Omarska 2
15.08.20. 17:30 FK Progres Kneževo 7
OFK Brdo 2
16.08.20. 17:30 FK Mladost Donja Slatina 4
FK Proleter Teslić 0
15.08.20. 17:30 FK Borac Šamac 3
FK Sloga Trn 0
16.08.20. 17:30 FK Dubrave 1
FK Sloboda Mrkonjić Grad 1
15.08.20. 17:30 FK Sloga Srbac 2
FK Jedinstvo Žeravica 3

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
23.08.20. 17:30 OFK Brdo 3
FK Dubrave 1
23.08.20. 17:30 FK Omarska 4
FK Progres Kneževo 1
22.08.20. 17:30 FK Laktaši 2
FK Polet 1926 0
22.08.20. 17:30 FK Jedinstvo Žeravica 4
FK Borac Šamac 3
23.08.20. 17:30 FK Sloboda Mrkonjić Grad 3
FK Sloga Srbac 0
22.08.20. 17:30 FK Proleter Teslić 1
FK Čelinac 2
22.08.20. 17:30 FK Sloga Trn 4
FK Mladost Donja Slatina 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.08.20. 17:00 FK Progres Kneževo 4
FK Laktaši 1
29.08.20. 17:00 FK Proleter Teslić 1
FK Sloga Trn 2
30.08.20. 17:00 FK Čelinac 0
FK Polet 1926 2
30.08.20. 17:00 FK Dubrave 0
FK Omarska 3
30.08.20. 17:00 FK Mladost Donja Slatina 0
FK Jedinstvo Žeravica 1
29.08.20. 17:00 FK Borac Šamac 3
FK Sloboda Mrkonjić Grad 0
29.08.20. 17:00 FK Sloga Srbac 2
OFK Brdo 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
06.09.20. 17:00 OFK Brdo 1
FK Borac Šamac 1
06.09.20. 17:00 FK Polet 1926 2
FK Progres Kneževo 0
06.09.20. 17:00 FK Sloboda Mrkonjić Grad 5
FK Mladost Donja Slatina 0
05.09.20. 17:00 FK Laktaši 1
FK Dubrave 2
05.09.20. 17:00 FK Sloga Trn 3
FK Čelinac 2
05.09.20. 17:00 FK Jedinstvo Žeravica 4
FK Proleter Teslić 0
06.09.20. 17:00 FK Omarska 1
FK Sloga Srbac 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.09.20. 16:30 FK Sloga Srbac 2
FK Laktaši 0
12.09.20. 16:30 FK Sloga Trn 1
FK Jedinstvo Žeravica 1
13.09.20. 16:30 FK Dubrave 4
FK Polet 1926 3
12.09.20. 16:30 FK Proleter Teslić 1
FK Sloboda Mrkonjić Grad 4
12.09.20. 16:30 FK Borac Šamac 2
FK Omarska 2
13.09.20. 16:30 FK Mladost Donja Slatina 1
OFK Brdo 3
13.09.20. 16:30 FK Čelinac 3
FK Progres Kneževo 2

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.09.20. 16:00 FK Progres Kneževo 2
FK Dubrave 1
20.09.20. 16:00 FK Omarska 4
FK Mladost Donja Slatina 1
19.09.20. 16:00 FK Laktaši 4
FK Borac Šamac 3
19.09.20. 16:00 FK Jedinstvo Žeravica 0
FK Čelinac 2
20.09.20. 16:00 FK Polet 1926 2
FK Sloga Srbac 1
20.09.20. 16:00 OFK Brdo 2
FK Proleter Teslić 0
20.09.20. 16:00 FK Sloboda Mrkonjić Grad 2
FK Sloga Trn 0

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.09.20. 16:00 FK Jedinstvo Žeravica 2
FK Sloboda Mrkonjić Grad 1
26.09.20. 16:00 FK Sloga Trn 1
OFK Brdo 0
26.09.20. 16:00 FK Proleter Teslić 0
FK Omarska 1
26.09.20. 16:00 FK Borac Šamac 4
FK Polet 1926 0
27.09.20. 16:00 FK Mladost Donja Slatina 0
FK Laktaši 2
26.09.20. 16:00 FK Sloga Srbac 3
FK Progres Kneževo 1
27.09.20. 16:00 FK Čelinac 0
FK Dubrave 0

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
03.10.20. 15:30 FK Polet 1926 3
FK Mladost Donja Slatina 3
03.10.20. 15:30 FK Omarska 4
FK Sloga Trn 2
03.10.20. 15:30 FK Dubrave 2
FK Sloga Srbac 0
03.10.20. 15:30 OFK Brdo 1
FK Jedinstvo Žeravica 1
03.10.20. 15:30 FK Progres Kneževo 4
FK Borac Šamac 1
03.10.20. 15:30 FK Laktaši 2
FK Proleter Teslić 2
03.10.20. 15:30 FK Sloboda Mrkonjić Grad 0
FK Čelinac 1

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.10.20. 15:00 FK Sloboda Mrkonjić Grad 1
OFK Brdo 0
10.10.20. 15:00 FK Proleter Teslić 2
FK Polet 1926 1
10.10.20. 15:00 FK Sloga Trn 2
FK Laktaši 1
11.10.20. 15:00 FK Mladost Donja Slatina 4
FK Progres Kneževo 1
10.10.20. 15:00 FK Jedinstvo Žeravica 1
FK Omarska 2
11.10.20. 15:00 FK Čelinac 3
FK Sloga Srbac 0
10.10.20. 15:00 FK Borac Šamac 1
FK Dubrave 1

11. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.10.20. 14:30 FK Dubrave 3
FK Mladost Donja Slatina 0
17.10.20. 14:30 FK Progres Kneževo 1
FK Proleter Teslić 3
17.10.20. 14:30 FK Sloga Srbac 1
FK Borac Šamac 2
18.10.20. 14:30 FK Polet 1926 2
FK Sloga Trn 0
17.10.20. 14:30 FK Laktaši 3
FK Jedinstvo Žeravica 1
18.10.20. 14:30 FK Omarska 2
FK Sloboda Mrkonjić Grad 1
18.10.20. 14:30 OFK Brdo 1
FK Čelinac 2

12. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.10.20. 14:30 FK Sloga Trn 1
FK Progres Kneževo 2
24.10.20. 15:00 FK Sloboda Mrkonjić Grad 2
FK Laktaši 0
25.10.20. 14:30 OFK Brdo 1
FK Omarska 6
24.10.20. 14:30 FK Jedinstvo Žeravica 3
FK Polet 1926 2
24.10.20. 14:30 FK Proleter Teslić 1
FK Dubrave 3
25.10.20. 14:30 FK Mladost Donja Slatina 0
FK Sloga Srbac 2
25.10.20. 14:30 FK Čelinac 0
FK Borac Šamac 0

13. kolo

Datum Sat Timovi Rez
31.10.20. 14:00 FK Sloga Srbac 9
FK Proleter Teslić 0
31.10.20. 14:00 FK Borac Šamac 4
FK Mladost Donja Slatina 2
01.11.20. 14:00 FK Dubrave 4
FK Sloga Trn 1
31.10.20. 14:00 FK Laktaši 4
OFK Brdo 0
01.11.20. 14:00 FK Polet 1926 2
FK Sloboda Mrkonjić Grad 2
01.11.20. 14:00 FK Omarska 2
FK Čelinac 1
01.11.20. 14:00 FK Progres Kneževo 6
FK Jedinstvo Žeravica 2

14. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Polet 1926
OFK Brdo
TBD TBD FK Laktaši
FK Omarska
TBD TBD FK Čelinac
FK Mladost Donja Slatina
TBD TBD FK Sloga Srbac
FK Sloga Trn
TBD TBD FK Dubrave
FK Jedinstvo Žeravica
TBD TBD FK Borac Šamac
FK Proleter Teslić
TBD TBD FK Progres Kneževo
FK Sloboda Mrkonjić Grad

15. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Laktaši
FK Čelinac
TBD TBD FK Omarska
FK Polet 1926
TBD TBD OFK Brdo
FK Progres Kneževo
TBD TBD FK Proleter Teslić
FK Mladost Donja Slatina
TBD TBD FK Sloga Trn
FK Borac Šamac
TBD TBD FK Sloboda Mrkonjić Grad
FK Dubrave
TBD TBD FK Jedinstvo Žeravica
FK Sloga Srbac

16. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Dubrave
OFK Brdo
TBD TBD FK Progres Kneževo
FK Omarska
TBD TBD FK Polet 1926
FK Laktaši
TBD TBD FK Borac Šamac
FK Jedinstvo Žeravica
TBD TBD FK Sloga Srbac
FK Sloboda Mrkonjić Grad
TBD TBD FK Čelinac
FK Proleter Teslić
TBD TBD FK Mladost Donja Slatina
FK Sloga Trn

17. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Laktaši
FK Progres Kneževo
TBD TBD FK Sloga Trn
FK Proleter Teslić
TBD TBD FK Polet 1926
FK Čelinac
TBD TBD FK Omarska
FK Dubrave
TBD TBD FK Jedinstvo Žeravica
FK Mladost Donja Slatina
TBD TBD FK Sloboda Mrkonjić Grad
FK Borac Šamac
TBD TBD OFK Brdo
FK Sloga Srbac

18. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Borac Šamac
OFK Brdo
TBD TBD FK Progres Kneževo
FK Polet 1926
TBD TBD FK Mladost Donja Slatina
FK Sloboda Mrkonjić Grad
TBD TBD FK Dubrave
FK Laktaši
TBD TBD FK Čelinac
FK Sloga Trn
TBD TBD FK Proleter Teslić
FK Jedinstvo Žeravica
TBD TBD FK Sloga Srbac
FK Omarska

19. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Laktaši
FK Sloga Srbac
TBD TBD FK Jedinstvo Žeravica
FK Sloga Trn
TBD TBD FK Polet 1926
FK Dubrave
TBD TBD FK Sloboda Mrkonjić Grad
FK Proleter Teslić
TBD TBD FK Omarska
FK Borac Šamac
TBD TBD OFK Brdo
FK Mladost Donja Slatina
TBD TBD FK Progres Kneževo
FK Čelinac

20. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Dubrave
FK Progres Kneževo
TBD TBD FK Mladost Donja Slatina
FK Omarska
TBD TBD FK Borac Šamac
FK Laktaši
TBD TBD FK Čelinac
FK Jedinstvo Žeravica
TBD TBD FK Sloga Srbac
FK Polet 1926
TBD TBD FK Proleter Teslić
OFK Brdo
TBD TBD FK Sloga Trn
FK Sloboda Mrkonjić Grad

21. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Sloboda Mrkonjić Grad
FK Jedinstvo Žeravica
TBD TBD OFK Brdo
FK Sloga Trn
TBD TBD FK Omarska
FK Proleter Teslić
TBD TBD FK Polet 1926
FK Borac Šamac
TBD TBD FK Laktaši
FK Mladost Donja Slatina
TBD TBD FK Progres Kneževo
FK Sloga Srbac
TBD TBD FK Dubrave
FK Čelinac

22. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Mladost Donja Slatina
FK Polet 1926
TBD TBD FK Sloga Trn
FK Omarska
TBD TBD FK Sloga Srbac
FK Dubrave
TBD TBD FK Jedinstvo Žeravica
OFK Brdo
TBD TBD FK Borac Šamac
FK Progres Kneževo
TBD TBD FK Proleter Teslić
FK Laktaši
TBD TBD FK Čelinac
FK Sloboda Mrkonjić Grad

23. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD OFK Brdo
FK Sloboda Mrkonjić Grad
TBD TBD FK Polet 1926
FK Proleter Teslić
TBD TBD FK Laktaši
FK Sloga Trn
TBD TBD FK Progres Kneževo
FK Mladost Donja Slatina
TBD TBD FK Omarska
FK Jedinstvo Žeravica
TBD TBD FK Sloga Srbac
FK Čelinac
TBD TBD FK Dubrave
FK Borac Šamac

24. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Mladost Donja Slatina
FK Dubrave
TBD TBD FK Proleter Teslić
FK Progres Kneževo
TBD TBD FK Borac Šamac
FK Sloga Srbac
TBD TBD FK Sloga Trn
FK Polet 1926
TBD TBD FK Jedinstvo Žeravica
FK Laktaši
TBD TBD FK Sloboda Mrkonjić Grad
FK Omarska
TBD TBD FK Čelinac
OFK Brdo

25. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Progres Kneževo
FK Sloga Trn
TBD TBD FK Laktaši
FK Sloboda Mrkonjić Grad
TBD TBD FK Omarska
OFK Brdo
TBD TBD FK Polet 1926
FK Jedinstvo Žeravica
TBD TBD FK Dubrave
FK Proleter Teslić
TBD TBD FK Sloga Srbac
FK Mladost Donja Slatina
TBD TBD FK Borac Šamac
FK Čelinac

26. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Mladost Donja Slatina
FK Borac Šamac
TBD TBD FK Sloga Trn
FK Dubrave
TBD TBD OFK Brdo
FK Laktaši
TBD TBD FK Sloboda Mrkonjić Grad
FK Polet 1926
TBD TBD FK Čelinac
FK Omarska
TBD TBD FK Jedinstvo Žeravica
FK Progres Kneževo
TBD TBD FK Proleter Teslić
FK Sloga Srbac