
Rukometaši Borca m:tel nastavili su sinoć u Goraždu pobjednički niz, u okviru 25. kola Premijer lige BiH, gdje su ubjedljivo savladali istoimenu ekipu, 40:25.
Već nakon prvog poluvremena, koje je završeno prednošću „crveno-plavih“ 21:11, svima je bilo jasno da će Banjalučani, iako oslabljeni neigranjem najiskusnijih igrača, zabilježiti novi trijumf.
Izabranici Bojana Unčanina dominirali su i u drugom dijelu susreta i ostvarili sigurnu pobjedu, a trener aktuelnih šampiona BiH ponovo je dao priliku svim igračima.
Najefikasniji u redovima Borca m:tel bio je Marko Ćeranić sa devet golova, šest je postigao Vladan Đurđević, a Duško Hercegovac i Miloš Nježić po pet.
Na drugoj strani, bolji od ostalih bili su Radisav Laković sa sedam, odnosno Igor Krivokapić sa pet pogodaka.
Premijer liga BiH u rukometu:
RK Goražde - RK Borac m:tel 20:45
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.