Gračanica protutnjala kroz Visoko

Ubjedljiva pobjeda protiv Bosne

Rukometaši Gračanice večeras su ostvarili ubjedljivu pobjedu na gostovanju u Visokom kod ekipe Bosne.

Gračanlije su bile blagi favoriti pred ovu utakmicu, posebno nakon pobjede na domaćem terenu protiv Borca.

Krenulo je sjajno za Gračanicu koja je već u 5. minuti imala prednost od 1:5, a domaći strateg se odlučio za prvi time-out.

Već na poluvremenu bilo je jasno da će Bosna danas teško ostvariti pobjedu, jer je Gračanica imala prednost od 10:18.

U drugom poluvremenu, Gračanlije kao da su već upisale pobjedu, a to je donijelo blagu rezultatsku neizvjesnost.

Ipak, kada je trebalo, ekipa Gračanice ubacila je u višu brzinu, te je na kraju ostvarila pobjedu od 22:31.