Meshkov Brest se poigrao sa Spartakom i upisao prvu pobjedu u SEHA ligi ove godine
Kod domaćih najbolji je bio Mikita Vailupau sa devet postignutih golova, dok je kod Spartaka sa pet postignutih golova najefikaasniji bio Dereven.

Sjajna igra domaće ekipe za ubjedljivu pobjedu

E. Oštraković

Bjeloruski prvak, Meshkov Brest, sinoć je upisao prvu pobjedu ove sezone u SEHA ligi i to protiv Spartaka iz Moskve sa 35:24.

Meshkov Brest je sjajno otvorio utakmicu, te je odmah napravljena serija od 4:0, a gosti su do prvog gola stigli tek u 11. minuti.

Na kraju prvog poluvremena domaća ekipa je imala prednost od sedam golova, a rezultat je bio 17:10.

Domaći su utakmicu kontrolisali do kraja, te nisu dopustili bilo kakvo iznenađenje, a na kraju je bilo 35:24.