RK Gračanica u generalci remizirao sa Spačvom
Naredne sedmice, u okviru prvog kola, RK Gračanica gostuje u Banja Luci kod ekipe Borca.

Dosta tvrda utakmica

E. Oštraković

Gračanički rukometaši sinoć su odigrali generalku pred početak prvenstva u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Utakmica je igrana u Gračanici, a protivnik je bila ekipa Spačve iz Vinkovaca. Konačan rezultat utakmice bio je 23:23.

Gračanlije nisu bile ubjedljive u ovoj utakmici, te nije viđena ona igra po kojoj su bili prepoznatljivi u prošloj sezoni.

Uprkos tome imali su vodstvo od 12:10 nakon prvog poluvremena ove utakmice, iako su promašili veliki broj zicera.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

U drugom poluvremenu bolje su odigrali gosti iz Vinkovaca, te je na kraju utakmica završena bez pobjednika.