Vogošća na domaćem parketu nemoćna protiv Bosne

Gosti iz Visokog ubjedljivo slavili

Rukometaši Vogošće u zaostaloj utakmici 3. kola Premijer lige doživjeli su ubjedljiv poraz na domaćem terenu.

Na startu sezone Vogošćani ne bilježe najbolje rezultate, a novi poraz ubilježili su sinoć kada ih je na domaćem terenu "razbila" ekipa visočke Bosne koja je slavila sa 40:24.

Od prve minute gosti su držali konce igre u svojim redovima, pa su tako na poluvrijeme otišli s prednošću od 19:11, a situacija nije bila mnogo drugačija ni u nastavku. Vrlo brzo su se Vogošćani pomirili s porazom, što je bio dodatni motiv za Bosnu da 'napuni' mrežu domaćih do vrha.

U redovima Bosne najviše se istaknuo Vanja Smiljanić sa deset pogodaka, dok su po tri dodali još Zahirović i Savić.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

U pobjedničkom timu, s druge strane, bolji od ostalih bio je Almir Osmanhodžić sa devet pogodaka.