Vogošća u ludoj završnici bolja od Gračanice

Publika je vidjela sjajan meč

S. Mlaćo

Zanimljivo je večeras bilo u Vogošći. Rukometaši Vogošće u okviru 15. kola Premijer lige ugostili su Gračanicu te slavili 27:26.

Vogošća je povela 2:0, a zatim se bude gosti, te u 13. minuti dolaze na 5:5.

U 23. minuti na semaforu je pisalo 10:10. Vogošća do kraja dodaje gas, te odlazi na pauzu pri rezultatu 16:12.

Gračanlije se nisu predavale, pa su u drugom dijeli hrabrom igrom ponovo došli do rezultatskog priključka.

Tako je u 51. minuti bilo 22:22. Ipak, Vogošća pravi seriju 3:0, ali do kraja prava ludnica. Bilo je 27:26, a gosti su imali napad za izjednačenje, no vrijeme je isteklo i domaći su slavili pobjedu.

Dobra vijest za goste je što ipak imaju bolji međusobni duel od Vogošćana.