Raspored
ABA liga 2
1. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
10.10.23. | 15:00 | Podgorica | - | Sutjeska | 91 : 98 | |
10.10.23. | 21:00 | MZT Skopje | - | KK Cedevita | 79 : 92 | |
11.10.23. | 15:00 | GGD Šenčur | - | KK Pelister | 78 : 82 | |
09.10.23. | 21:00 | TFT Skopje | - | Zlatibor | 74 : 93 | |
09.10.23. | 18:00 | KK Vojvodina | - | Široki | 71 : 80 | |
10.10.23. | 18:00 | Subotica | - | Helios | 80 : 73 | |
09.10.23. | 15:00 | KK Borac | - | Šibenka | 88 : 81 |
2. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
12.10.23. | 18:00 | Sutjeska | - | Subotica | 81 : 89 | |
12.10.23. | 15:00 | KK Borac | - | Podgorica | 66 : 67 | |
11.10.23. | 21:00 | Šibenka | - | Zlatibor | 80 : 101 | |
13.10.23. | 18:00 | Helios | - | GGD Šenčur | 71 : 76 | |
11.10.23. | 18:00 | Široki | - | TFT Skopje | 85 : 66 | |
13.10.23. | 15:00 | KK Pelister | - | MZT Skopje | 78 : 91 | |
12.10.23. | 21:00 | KK Cedevita | - | KK Vojvodina | 71 : 86 |
3. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14.11.23. | 21:00 | TFT Skopje | - | KK Cedevita | 78 : 68 | |
14.11.23. | 18:00 | Zlatibor | - | Široki | 98 : 72 | |
15.11.23. | 15:00 | KK Vojvodina | - | KK Pelister | 74 : 64 | |
14.11.23. | 15:00 | MZT Skopje | - | Helios | 83 : 87 | |
13.11.23. | 21:00 | GGD Šenčur | - | Sutjeska | 74 : 89 | |
13.11.23. | 15:00 | Subotica | - | KK Borac | 79 : 68 | |
13.11.23. | 18:00 | Podgorica | - | Šibenka | 91 : 74 |
4. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
16.11.23. | 15:00 | Sutjeska | - | MZT Skopje | 64 : 93 | |
17.11.23. | 18:00 | KK Pelister | - | TFT Skopje | 83 : 79 | |
17.11.23. | 15:00 | Helios | - | KK Vojvodina | 83 : 89 | |
15.11.23. | 18:00 | KK Borac | - | GGD Šenčur | 65 : 56 | |
16.11.23. | 21:00 | Šibenka | - | Široki | 73 : 80 | |
16.11.23. | 18:00 | KK Cedevita | - | Zlatibor | 88 : 85 | |
15.11.23. | 21:00 | Podgorica | - | Subotica | 78 : 67 |
5. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
19.11.23. | 18:00 | Zlatibor | - | KK Pelister | 84 : 76 | |
19.11.23. | 15:00 | TFT Skopje | - | Helios | 63 : 70 | |
18.11.23. | 15:00 | Široki | - | KK Cedevita | 84 : 65 | |
18.11.23. | 12:00 | MZT Skopje | - | KK Borac | 67 : 61 | |
18.11.23. | 18:00 | Subotica | - | Šibenka | 77 : 71 | |
19.11.23. | 12:00 | KK Vojvodina | - | Sutjeska | 79 : 62 | |
17.11.23. | 21:00 | GGD Šenčur | - | Podgorica | 71 : 68 |
6. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
19.12.23. | 15:00 | Subotica | - | GGD Šenčur | 109 : 76 | |
18.12.23. | 18:00 | KK Pelister | - | Široki | 66 : 75 | |
19.12.23. | 21:00 | KK Borac | - | KK Vojvodina | 63 : 70 | |
18.12.23. | 15:00 | Šibenka | - | KK Cedevita | 79 : 69 | |
18.12.23. | 21:00 | Helios | - | Zlatibor | 72 : 89 | |
20.12.23. | 15:00 | Podgorica | - | MZT Skopje | 74 : 78 | |
19.12.23. | 18:00 | Sutjeska | - | TFT Skopje | 74 : 60 |
7. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
20.12.23. | 21:00 | KK Cedevita | - | KK Pelister | 78 : 74 | |
20.12.23. | 18:00 | Široki | - | Helios | 82 : 63 | |
21.12.23. | 21:00 | TFT Skopje | - | KK Borac | 65 : 66 | |
21.12.23. | 18:00 | GGD Šenčur | - | Šibenka | 78 : 57 | |
21.12.23. | 15:00 | Zlatibor | - | Sutjeska | 84 : 72 | |
22.12.23. | 18:00 | MZT Skopje | - | Subotica | 81 : 86 | |
22.12.23. | 15:00 | KK Vojvodina | - | Podgorica | 71 : 77 |
8. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30.01.24. | 21:00 | GGD Šenčur | - | MZT Skopje | 73 : 75 | |
29.01.24. | 21:00 | Podgorica | - | TFT Skopje | 86 : 83 | |
30.01.24. | 18:00 | Sutjeska | - | Široki | 76 : 81 | |
29.01.24. | 15:00 | KK Borac | - | Zlatibor | 79 : 81 | |
30.01.24. | 15:00 | Helios | - | KK Cedevita | 88 : 68 | |
29.01.24. | 18:00 | Subotica | - | KK Vojvodina | 71 : 79 | |
31.01.24. | 15:00 | Šibenka | - | KK Pelister | 78 : 85 |
9. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.02.24. | 18:00 | KK Vojvodina | - | GGD Šenčur | 92 : 73 | |
31.01.24. | 18:00 | TFT Skopje | - | Subotica | 64 : 93 | |
02.02.24. | 15:00 | KK Pelister | - | Helios | 83 : 81 | |
31.01.24. | 21:00 | Zlatibor | - | Podgorica | 90 : 68 | |
01.02.24. | 15:00 | Široki | - | KK Borac | 68 : 74 | |
02.02.24. | 18:00 | MZT Skopje | - | Šibenka | 93 : 77 | |
01.02.24. | 21:00 | KK Cedevita | - | Sutjeska | 80 : 76 |
10. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
04.02.24. | 18:00 | MZT Skopje | - | KK Vojvodina | 89 : 84 | |
04.02.24. | 15:00 | Šibenka | - | Helios | 71 : 88 | |
04.02.24. | 12:00 | Sutjeska | - | KK Pelister | 79 : 78 | |
03.02.24. | 18:00 | Podgorica | - | Široki | 78 : 77 | |
02.02.24. | 21:00 | Subotica | - | Zlatibor | 102 : 95 | |
03.02.24. | 12:00 | GGD Šenčur | - | TFT Skopje | 77 : 85 | |
03.02.24. | 15:00 | KK Borac | - | KK Cedevita | 81 : 71 |
11. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
18.03.24. | 18:00 | Helios | - | Sutjeska | 53 : 74 | |
18.03.24. | 21:00 | KK Vojvodina | - | Šibenka | 81 : 68 | |
18.03.24. | 15:00 | KK Pelister | - | KK Borac | 73 : 72 | |
19.03.24. | 18:00 | Široki | - | Subotica | 67 : 95 | |
19.03.24. | 15:00 | KK Cedevita | - | Podgorica | 79 : 85 | |
19.03.24. | 21:00 | TFT Skopje | - | MZT Skopje | 69 : 95 | |
20.03.24. | 15:00 | Zlatibor | - | GGD Šenčur | 87 : 75 |
12. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
21.03.24. | 18:00 | Podgorica | - | KK Pelister | 86 : 81 | |
21.03.24. | 15:00 | Subotica | - | KK Cedevita | 83 : 80 | |
21.03.24. | 21:00 | KK Vojvodina | - | TFT Skopje | 72 : 50 | |
20.03.24. | 21:00 | Šibenka | - | Sutjeska | 72 : 80 | |
22.03.24. | 18:00 | GGD Šenčur | - | Široki | 76 : 79 | |
20.03.24. | 18:00 | KK Borac | - | Helios | 0 : 20 | |
22.03.24. | 15:00 | MZT Skopje | - | Zlatibor | 85 : 90 |
13. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
23.03.24. | 18:00 | TFT Skopje | - | Šibenka | 76 : 89 | |
23.03.24. | 15:00 | Helios | - | Podgorica | 76 : 75 | |
22.03.24. | 21:00 | Sutjeska | - | KK Borac | 75 : 83 | |
24.03.24. | 12:00 | Zlatibor | - | KK Vojvodina | 75 : 83 | |
24.03.24. | 15:00 | KK Cedevita | - | GGD Šenčur | 76 : 81 | |
23.03.24. | 12:00 | KK Pelister | - | Subotica | 81 : 88 | |
24.03.24. | 18:00 | Široki | - | MZT Skopje | 81 : 79 |
1/4 finale
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
17.04.24. | 17:00 | KK Vojvodina | - | Sutjeska | 81 : 70 | |
16.04.24. | 18:00 | Zlatibor | - | Podgorica | 93 : 100 | |
17.04.24. | 19:00 | Široki | - | MZT Skopje | 70 : 68 | |
16.04.24. | 20:00 | Subotica | - | Helios | 79 : 68 | |
10.04.24. | 20:00 | MZT Skopje | - | Široki | 85 : 69 | |
10.04.24. | 18:00 | Sutjeska | - | KK Vojvodina | 84 : 89 | |
09.04.24. | 20:00 | Podgorica | - | Zlatibor | 113 : 89 | |
09.04.24. | 18:00 | Helios | - | Subotica | 71 : 84 |
1/2 finale
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
24.04.24. | 17:00 | Podgorica | - | KK Vojvodina | 98 : 80 | |
27.04.24. | 19:00 | MZT Skopje | - | Subotica | - : - | |
02.05.24. | 19:00 | KK Vojvodina | - | Podgorica | - : - | |
04.05.24. | 19:00 | Subotica | - | MZT Skopje | - : - |