Poraz Goražda u Ilijašu, remi Azota

Druga liga FBiH grupa Centar

Samir Mlaćo

Uzbudljivo je bilo i ovog vikenda na utakmicama Druge lige FBiH grupa Centar.

Odigrane su utakmice 11. kola, a lider Goražde poražen je u Ilijašu kod Jedinstva 2:1. Domaći su vodili 2:0 pogotcima Jusića i Smajlovića, a počasni pogodak za goste postigao je četiri minute prije kraja Blagojević.

Azot je remizirao u gostima kod Pobjede (2:2), a isti rezultat viđen je i u duelu Natrona i Radnika iz Hadžića.

Rudar iz Zenice je slavio nad Borcem iz Jelaha (1:0) pogotkom Besima Kolića u 72. minuti. 1:0 bilo je i u duelu Ilijaša i Usore.

Moševac je nastavio sa sjajnim igrama i u Zavidovićima sa 2:0 nadigrao Krivaju.

Žepče je sa 3:1 bilo bolje od Bosne Union.