Kodrin Servette remizirao sa Chiassom

Prvo kolo druge švicarske lige

Ekipe Servettea i Chiassoa podijelile su bodove u današnjem meču 1. kola druge švicarske lige odigravši 2:2.

Prva do vodstva danas je stigla gostujuća ekipa i to u 4. minuti preko Ceesayja. Ipak, ekipa koju sa klupe predvodi naš stručnjak Meho Kodro uspjela je da izjednači u 25. minuti preko Alphonsea, da bi 12 minuta kasnije isti igrač sa penala donio preokret svom timu.

U nastavku utakmice nije bilo većih prilika sve do pred sami kraj kada su gosti uspjeli da dođu do izjednačenja. Igrao se 84. minut kada je Franzese pogodio mrežu domaćih i donio bod svom timu.

Obzirom da je ovo bilo 1. kolo u ligi, obje ekipe imaju po jedan osvojeni bod.