Mandžukić se pretvorio u Buffona

U dva navrata spasio gol Juventusa

Endin Čaušević

Juventus večeras na domaćem terenu igra meč 15. kola italijanske Serije A protiv ekipe Atalante.

Aktuelni prvak Italije nakon prvog poluvremena vodi sa 2:0. Prvi gol za domaće postigao je Alex Sandro, dok je strijelac drugog bio Rugani nakon asistencije Miralema Pjanića.

U finišu prvog poluvremena Atalanta je imala nekoliko sjajnih prilika da smanji prednost. Ipak, imali su veliku nesreću jer se Mandžukić odjednom pretvorio u golmana. Hrvatski reprezentativac je u dva navrata sjajno izblokirao udarce gostiju, te je tako spasio gol svoje ekipe.