Težak poraz Misimovića s Guizhouom

Guizhou poraženn

Zvjezdan Misimović s Guizhou Renheom doživio je težak poraz od Harbin Yitenga (4:0) u susretu 15. kola Superlige.

Steer je nakon 16. minuta igre doveo domaći tim u prednost od 1:0, da bi u finišu prvog poluvremena Dorielton povećao prednost Harbina na 2:0, što je bio rezultat nakon prvih 45 minuta.

Nastavio je domaći tim s boljom igrom i u nastavku, a mreža Guizhoua se zatresla još dva puta u drugom dijelu.

Dorielton je drugim pogotkom u 59. minuti povećao prednost na 3:0, a konačan rezultat susreta od 4:0 postavio je s penala Yan Xianguchuang u 84. minuti.

Zvjezdan Misimović je odigrao kompletan meč za poraženi tim, ali se i naš reprezentativac utupio u sivilo Guizhoua.