Veliko slavlje nakon nevjerovatnog povratka u meč

Igrači Bournemoutha slave bod

Fudbaleri Bournemoutha danas su remizirali s Evertonom (3:3) u jednom zaista čudesnom meču.

Do 80. minute činilo se kako će Everton lagano stići do tri boda. Imali su prednost od 2:0, ali završinica meča donosi još čak četiri pogotka.

Smith i Stanislas donose izjednačenje na 2:2, da bi u petoj minuti nadoknade Barkley pogodio za novu prednost Evertona od 3:2.

Nije se završilo na tome. Već u narednom napadu Stanislas pogađa mrežu tima iz Liverpoola za konačnih 3:3.

Nakon ovog gola nastalo je veliko slavlje. Domaći su mnogo zadovoljniji osvojenim bodom, a kako i ne bi bilo, kada su se na zaista nevjerovatan način vratili u meč.