Vogošća razbila Goražde

Visoka pobjeda

Vogošća je u 17. kolu Premijer lige za rukometaše sa 33:26 savladala Goražde.

Vogošća je prvi put povela u trećoj minuti i od tog trenutka je domaći tim bio u vodstvu, da bi ubrzo stigao do pet golova prednosti.

Bilo je evidentno da Goraždani neće moći pratiti ritam domaćina, koji je na poluvremenu vodio 17:10.

Vogošćani su u drugom dijelu otišli na dvocifrenu razliku, da bi na kraju stigli do sigurne pobjede, što im je 15. u sezoni i ubjedljivo drže prvo mjesto na tabeli.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

U narednom kolu će Vogošća gostovati Bosnu u derbiju Kantona Sarajevo, dok će Goražde ugostiti Borac iz Banja Luke.