Aplauz je malo: Večeras svi pričaju o onom što na terenu radi Memphis Depay

Nevjerovatne majstorije

Lyon je u samo pet minuta uspio da postigne tri gola i da preokrene rezultat protiv Dijona.

Gosti su vodili sa 0:1 od 14. minute, ali je u finišu

prvog poluvremena na scenu stupio nevjerovatni Memphis Depay.

Nizozemac je u 39. minuti meča zabio gol za 1:1 sa bijele tačke, a zatim su uslijedile dvije istinske majstorije.

Prvo je u 45. minuti nevjerovatnim driblingom izbacio protivnika iz igre, a zatim je njegov centaršut Lautoa skrenuo u mrežu za 2:1, da bi nova čarolija stigla već u narednom napadu.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Nevjerovatno primanje lopte, nije ju pustio da padne, već je majstorski zabio za 3:1.