Gori Erevan, Armenija živi svoje snove: Pred 10.000 gledatelja savladali Rumuniju i lideri su grupe!

Tri trijumfa u tri kola

H. Zilić

Odigran je prvi meč večerašnjeg programa trećeg kola kvalifikacija za SP 2022. godine u Kataru.

U grupi J, fudbalska reprezentacija Armenije je savladala Rumuniju sa 3:2 u spektakualrnom meču i trenutni su lideri grupe sa devet bodova iz tri odigrana kola.

Povela je Armenija 0:1 u 56. minuti golom Sperstyana. Preokret Rumunjima donosi Cicaldau golovima u 62. i 72. minuti.

U 78. minuti Puscas je dobio crveni karton pa su gosti ostali s igračem manje.

U 85. minuti Haroyan je proavnao na 2:2, a Barsegyan u 89. minuti iz penala pogađa za 3:2 i veliki trijumf Armenije.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

Interesantno, večerašnji meč u  Eerevanu odigran je pred 10.000 gledatelja, obzirom da su u ovoj državi ukinute mjere izazvane pandemijom koronavirusa.

Golove pogledajte OVDJE.

Samsung
Rumuni zakinuti za 2 gola. Ofsajd kod drugog gola cist ko suza, a penal isto zapeo armenac za rumuna, bagra
5 0
Zmiugaloma
2. gol ofsajd, treci nigdje penala.... sramno sudjenje Ali I ne nenamjerno itekako se vidjelo sve pogotovo penal i oni sitni faulovi... sudija je dobro inkasirao