Bologna razbila Lazio

Serija A

Teme:

U utakmici sedmog kola italijanske Serije A Bologna je razbila Lazio s 3:0.

Bologna je na svoj rođendan odigrala maestralnu partiju, te je u potpunosti nadigrala goste iz Rima.

U 14. je minuti Barrow postigao pogodak za 1:0, da bi Theate samo tri minute kasnije povisio na 2:0 i poslije toga Lazio je u potpunosti pao.

Domaćin je kontrolisao situaciju na terenu, a golom Hickeyja u 68. minuti ovjeren je trijumf Bologne.

Rimljani su u 76. minuti ostali bez isključenog Acerbija, ali se rezultat više nije mijenjao do kraja.

Bologna je s 11 bodova stigla na deveto mjesto, dok je Lazio sedmi sa istim brojem bodova.

Salence
Veliki pad u igri Lazia ove godine,ne znam tačno o čemu se radi,trener,igrači,novac...vjerovatno kombinacija sveg tog,uglavnom ne liče na ekipu od prošle godine.Potpuno bezopasna ekipa.Ne dignu li nivo igre za barem duplo mogu laganini zaboraviti jedno od prvih 4 mjesta,i nemaju šansu primirisati euro ligu sljedeće godine.U kakvim god gov...ma su,do grla su!Forza Milan!