Fudbalska poslastica u Londonu: Šest golova na duelu Brentforda i Liverpoola

Remi konačan ishod

H. Zilić

Fudbalsku poslasticu su u šestom kolu Premiershipa odigrali Brentford i Liverpool na Community stadionu u Londonu.

Gledaoci su vidjeli šest golova, nekoliko sjajnih prilika i utkamica koja je sigurno zadovoljila sve ukuse fudbalskih zaljubljenika.

Brentford je poveo u 27. minuti golom Pinocka nakon asistencije Toneya i smušene reakcije Liverpoolove odbrane.

Redsi se vraćaju u 31. minuti. Henderson je ubacio, a Jota glavom pogađa za 1:1.

U nastavku Redsi dolaze do vodstva od 1:2, golom Salaha iz 54. minute.

Međutim, domaćini se brzo vraćaju u igru. Janelt je u 63. minuti na jednu odbijenu loptu uspio skočiti prije Van Dijka i pogodio je za 2:2.

U 67. minuti na scenu stupa Curtis Jones koji sjajnim udarcem dovodi Redse u vodstvo od 2:3.

Nakon gola Jonesa, Salah je propustio veliku priliku, a kazna je stigla u 82. minuti kada Wissa pogađa za 3:3.

U 87. minuti poništen je pogodak Brentforda i do kraja je ostalo 3:3 u ovoj fenomenalnoj utakmici.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Liverpool Moje Teme

King_Kenny
...svaka cast Brentfordu,potpuno zasluzen bod,iako se Liverpoolu nije svirao cist penal nad Jotom u 85. minuti,ali to se Liverpoolu svakako ne svira,nisu Manchester United...odbrana Liverpoola danas ocajna,podsjetila me na onu kada su stoperski tandem cinili Lovren i Sakho...visio je gol u zraku kod svakog ubacaja...katastrofalna igra cijele ekipe,nadam se da ce ih Klopp dovesti u red jer ako sljedece kolo budu ovakvi protiv Cityja primit ce 10 komada...Maneu je krajnje vrijeme da zavrsi na klupi,igrac manje na terenu.
2 8
Viper20
Ni gol iz ofsajda ne pomaze haha,Salah zoomiran na max i posle sa 30m kamera gleda jel ofsajd a nista približavanje hah,Ajde polako doći cete do titule Var radi posao ponovo