Nova ludnica na Old Firm derbiju - Celtic nakon samo 21 sekunde postigao bizaran gol za vodstvo!

Protivnici baš nemaju sreće

Esmer Oštraković

U toku je utakmica 32. kola Premiershipa u Škotskoj, a veliki derbi igraju Rangers i Celtic.

Nakon prvog poluvremena Celtic ima prednost u gostima protiv Rangersa, a rezultat je 2:0.

Sigurno je da će domaći morati mnogo da se potrude u drugom poluvremenu ako misle ostvariti dobar rezultat i spasiti se poraza u velikom derbiju.

Utakmica je imala jako lud start jer je Celtic već nakon dvadeset sekundi igre došao do prednosti.

Lopta je bila kod Harta koji ju je ispucao naprijed, a Maeda je uz dosta sreće uputio udarac i matirao golmana domaće ekipe za veliko slavlje gostiju.

Gol koji je postigao Maeda pogledajte OVDJE.

Na narednu priliku se čekalo do 24. minute kada je Goldson probao za domače, ali je lopta nakon njegovog udarca otišla malo preko gola.

Dvije minute kasnije ponovo u šansi Maeda. Uputio je udarac, ali je Butland ovaj put uspio da odrabni njegov udarac.

Gosti su u 33. minuti dobili penal i to nakon asistencije iz VAR sobe, a u gol ga je pretvorio O'Riley.

Do kraja prvog poluvremena rezultat se više nije mijenjao i gosti imaju veliku prednost.

Ukoliko ostvare pobjedu na ovom susretu Celtic će imati četiri boda prednosti u odnosu na Rangers koji ima utakmicu manje.