Bundesliga ovo ne pamti - Navijač utrčao na teren i urlao na igrače, niko nije smio progovoriti

Svi su stojali mirno i slušali ga

E. Oštraković

Fudbaleri Darmstadta jučer su na domaćem terenu pregaženi su od Augsburga, a konačan rezultat utakmice bio je čak 6:0 za gostujući tim.

Već nakon prvog poluvremena bilo je čak 5:0 za goste i prijetila je domaćima apsolutna katastrofa u drugom poluvremenu.

Golijada je krenula već u 2. minuti utakmice kada je Tietz postigao gol za vodstvo svoje ekipe.

Samo deset minuta kasnije Vargas upisuje asistenciju, a Jensen postiže drugi gol za Augsburg na ovoj utakmici.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Demirović postigao je gol u 20. minuti i tako donio vodstvo od 3:0 Augsburgu.

Pet minuta kasnije bilo je 4:0 za goste, a Demirović je ovaj put upisao asistenciju. Gol je postigao Vargas.

Demirović je bio veoma raspoložen i postigao je novi gol u 29. minuti kada je bilo 5:0 za njegov tim.

Konačan rezultat postavljen je u 84. minuti kada je Tietz postigao svoj drugi gol na ovoj utakmici.

Nevjerovatne scene viđene su nakon što je sudija svirao kraj i kada su domaći fudbaleri krenuli na "raport" svojim navijačima. Niko od njih nije mogao ni slutiti šta će se dogoditi.

Naime, jedan od navijača utrčao je na teren, ali niko od obezbjeđenja ga nije dirao. On je "očitao bukvicu" igračima ekipe za koju navija, a jasno je da je bio jako, jako ljut.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Svi igrači su pred njim stojali mirno i slušali šta govori, a nakon što je završio pozdravili su ga aplauzom.

Darmstadt se nalazi na posljednjem mjestu na tabeli, a sada ih očekuju utakmice sa Leipzigom i Bayernom.