Delije poslije derbija velikim zvižducima i sa dvije riječi otjerali svoje igrače u svlačionicu!

Nakon što su poraženi od Partizana

E. Oštraković

Fudbaleri Crvene zvezde šokirali su svoje navijače jer su poraženi u velikom derbiju Srbije protiv Partizana.

Imala je Zvezda uoči ove utakmice dva boda prednosti ispred Partizana, a nakon poraza su pali na drugo mjesto.

Jesenja titula tako je otišla u ruke Partizana koji je odigrao jako dobru utakmicu i na kraju slavio sa 2:1.

Do vodstva je Partizan došao sa bijele tačke. Nakon konsultacija sa VAR-om Minaković je dosudio penal, a Natcho je bio siguran sa bijele tačke. Sve to desilo se u 41. minuti.

Saldanha je u 66. minuti postigao gol i doveo Partizan do vodstva od 2:0. Ovaj put ni večeras sjani Glazer nije mogao ništa uraditi.

Pet minuta kasnije igrači Crvene zvezde stižu do gola. Ndiaye je ostao sam u šesnaestercu i matirao je golmana Partizana.

Veoma ljuti bili su navijači Crvene zvezde na svoje igrače nakon poraza i nisu htjeli nikako da ih gledaju.

Nakon što je utakmica završena krenuli su igrači Zvezde da pozdrave svoje navijače, ali se to Delijama nije dopalo.