Golijada u Lisabonu, Benfica hat-trickom Pizzija do pobjede

Primeira, 1. kolo

Benfica je u prvom kolu portugalske Primeire slavila s 3:2 prtoiv ekipe Guimaraes.

Ovaj susret je protekao u dominaciji Benfice, koja je na poluvremenu vodila 3:0, no na kraju je domaća momčad morala da strepi.

Pizzi je u 10. minuti donio Benfici vodstvo, da bi samo pet minuta kasnije Ferreyra promašio penal za 2:0.

Ipak, Pizzi golovima u 30. i 38. minuti donosi Lisaboncima sigurnih 3:0, ali umalo da domaći tim prokocka ogromno vodstvo.

Potražite više informacija na temu Primeira liga:

Andre je u 76. smanjio na 3:1, pa je Celis u 81. pogodio za 3:2, ali Benfica je do kraja uspjela da sačuva prednost i da upiše pobjedu na startu nove sezone.