Igra se 97. minuta, sekunde su do kraja, čeka se posljednji zvižduk, a onda topovsko đule

Sassuolo opet odigrao nestvaran meč

A. Čaušević

Sassuolo je drugo kolo u nizu odigrao meč sa šest golova. Nakon remija sa Interom ovaj tim je i sa Veronom odigrao 3:3.

U odličnom meču na stadionu Mappei Veronu su dijelie sekunde od pobjede, međutim da meč završi podjelom bodova pobrinuo se Rogerio.

Igrala se 97. minuta, Sassuolo je krenuo u posljednji napada, preostalo je samo da sudija svira kraj kada je viđen jedan od ljepših golova u Seriji A ove sezone.

Rogerio je prišao na 20-ak metara, s lijeve prebacio loptu na desnu nogu, raspalio i uz pomoć stative postigao fantastičan pogodak.