U Torinu više nikom ništa nije jasno: Nezapamćen haos za vodstvo Intera nakon čak 55 minuta igre
Foto - Screenshot

Calhanoglu s penala zabio

Inter je duboko u sudijskoj nadoknadi poveo protiv Juventusa u Torinu.

Dosuđen je penal za Nerazzurre nakon što je Alvaro Morata nagazio Denzela Dumfriesa u kaznenom prostoru, a sudija Irrati je uz pomoć VAR-a pokazao na bijelu tačku.

Potom nastaje pravi haos. Wojciech Szczesny brani udarac Hakana Calhanoglua, a zatim u nastavku akcije sudija svira prekršaj turskog reprezentativca u napadu.

Ipak, potom se ponovo javlja VAR soba. Ispostavilo se kako je Matthijs de Ligt ranije ušao u kazneni prostor i odlučeno je da se penal ponovi.

Ovog puta Calhanoglu ne griješi. Pogađa mrežu Stare dame za prednost od 1:0 i veliko slavlje gostiju.

Gol POGLEDAJTE OVDJE.

Domaći su bili izuzetno bijesni. Posebno Massimilano Allegri koji je bacao sve oko sebe na klupi Juventusa.

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Juventus Moje Teme

user1613662710
Ovo je kradja definitivno nit je bio penal nit ista,ali u Italiji je ovo sve normalno