Lider pao u Maglaju, minimalac Žepča

Druga liga FBiH - Centar, 22. kolo

Danas su odigrane utakmice 22. kola Druge lige FBiH - Centar, a viđeno je nekoliko zanimljivih duela.

Lider na tabeli, Radnik iz Hadžića ostao je na 50 bodova pošto je poražen na gostovanju u Maglaju od domaćeg Natrona.

Radnik je ipak poveo preko Tarika Zukića u 26. minuti, ali je Natron u 38. izjednačio na 1:1 preko Gračića.

Pobjedonosni gol za Maglajlije je postigao Maid Lišić u 61. minuiti.

Treba dodati da su u osmoj miniti nadoknade i jedni i drugi ostali sa desetrocicom pošto su isključeni Kenan Obralić i Amar Konjhodžić.

Drugoplasirana ekipa Žepča je na svom terenu slavila pobjedu nad NK Pobjeda Tešanjka.

Fudbaleri Žepča su slavili sa minimalnih 1:0, a gol vrijedan tri boda je postigao Franjo Adžić u 47. minuti susreta.

NK Vis Simm-Bau je na svom terenu remizirao sa Sašk Napretkom. Duel ove dvije ekipe je završen rezultatom 1:1.

Poveli su domaći preko Husakovića u 20. minuti, da bi gosti do boda stigli u samoj završnici susreta preko kapitena Mahira Dure.

FK Borac Jelah je bio slobodan u ovom kolu.