Raspad sistema: Insigne vlastitu ekipu nazvao sr*njem
Foto - Screenshoot

Italijan bijesan

Napoli je jučer remizirao (3:3) na gostovanju kod Sassuola.

U sjajnom meču viđeno je šest pogodaka, a gosti su bez trijumfa ostali u petoj minuti nadokande kada je domaći tim sa penala preko Caputa došao do 3:3.

Bijesan je nakon utakmice bio fudbaler Napolija Lorenzo Insigne. Kada je zabio sa penala za 2:3 u 90. minuti činilo se kako će njegov tim doći do trijumfa, ali je na kraju osvojen samo bod.

Imao je Insigne dosta primjedbi na igru valstitog tima, a to je bilo jasno vidljivo pri odlasku u svlačionicu kada je povikao: