Džeko dobija žestoku konkurenciju: Lukaku se u januaru vraća u Inter!?

Hoće li mu ispuniti želju?

Džeko dobija žestoku konkurenciju: Lukaku se u januaru vraća u Inter!?

Eldar Ganibegović

Nedavno se javno oglasio Romelu Lukaku i zaintrigirao maštu navijačima Intera.

"Sada je pravi trenutak da iskažem svoje osjećaje. Uvijek sam govorio da mi je Inter u srcu. Znam da ću se tamo vratiti, zaista se nadam tome", rekao je Lukaku i dodao je:

"Stvari se nisu trebale ovako razvijati. Govorim o načinu na koji sam otišao iz kluba i kako sam se ponio prema navijačima".

"Zaljubljen sam u Italiju, ovo je pravi trenutak da kažem istinu. Želim se izviniti navijačima Intera jer će ono što su uradili za mene ostaviti uvijek u mom srcu. Zaista se nadam da ću se vratiti, ali dok sam još uvijek na vrhuncu".

Lukaku je u dvije sezone odigrao 95 utakmica u dresu Intera i zabio je 64 gola.

Italijanski Corriere dello Sport navodi da operacija povratka Lukakua u Inter nije nimalo laka, ali da se posudba u januaru do kraja sezone nikako ne može odbaciti.

Potražite više informacija na temu Serie A:

Nije poznato da li bi Lukaku u Inter stigao s obavezom prava otkupa na kraju sezone, no sigurno je da bi mu se povratak u Milano izuzetno svidio, barem sudeći prema njegovim izjavama.

Naravno, ne može biti siguran da bi imao minutažu kao prethodne sezone, s obzirom na to da je tu sada sjajni Edin Džeko.

Top Komentari

Turskaposla1
Ide kolcu dekica isto kao i muralemu u Barci ahahhhaaa a taman se kolčina prišlepala Brozovićevom i Perišićevom Interu nebi li i on jadnik osvojio skudeto ahahhahhhhaaaaa
3 16
user1585859035
Hoće al u mohunama on je s Interom zavrsio
10 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi