Remi u Gradačcu, sigurna pobjeda GOŠK-a u derbiju

Prva liga FBiH

S. Mlaćo
Danas su odigrani svi susreti 22. kola Prve lige FBiH.

Bilo je veoma uzbudljivo, a dva derbija odigrana su u Gradačcu i Gabeli.

Igman je gostovao Zvijezdi, a nakon prvog poluvremena gosti su vodili golom Blagojevića i dominirali.

Tako je bilo i u nastavku, a Aljkanović je početkom drugog dijela spasio domaće.

Ipak, u 68. Minuti korner za domaće i Mahmutović pogađa za izjednačenje.

Probudilo je domaće, a na kraju je ostalo 1:1.

U drugom derbiju GOŠK je zasluženo savladao TOŠK 2:0.

Domaći su od početka bili bolji rival, a poveli su golom Haračića u 18. minuti.

Dominirali su domaći i u nastavku, prijetili preko Boškovića, dva puta Haračića te Hasanovića, no i dalje je stajalo 1:0.

Petnaest minuta prije kraja dobra šansa za TOŠK, no golman Milović se istakao.

Sve je riješio pogotkom deset minuta prije kraja Haračić sa 11 metara, nakon što je srušen s leđa Vego.

Igman sada ima 46 bodova, GOŠK također, dok je TOŠK ostoa na 44.

Prva liga FBiH, 22. kolo:

NK Zvijezda – FK Igman 1:1

NK GOŠK – NK TOŠK 2:0

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Zaprati NK Zvijezda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
NK Zvijezda Moje Teme

Asina
Namjestiše ljudi sve živo.U Srebreniku užas,Azmir rješava svoj status u savezu sa glasovima hrvatskih predstavnika.Konjic dogovorio dvicu u Orašju.Najgore je što se za ovo sve znalo prije par mjeseci,internet bruji ,a SIPA gluha ...
0 0
yugopo
Zasto SE Gosk sad ne zali na sudjenje. Kriminalno sudjenje glavnig sudca sa pomocnicima.