Novi Ronaldo je rođen

Gabriel Jesus briljirao u pobjedi Brazila

Brazil je u sedmom kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji ostvario sigurnu pobjedu.

Brazil je gostovao Ekvadoru, te je došao do treće pobjede. Gosti su slavili s 3:0 i tako su zadržali mjesto među pet ekipa koje idu na SP.

Zvijezda večeri bio je mladi napadač Gabriel Jesus, koji je postigao dva gola u zadnjih nekoliko minuta.

Prvo je postigao petom gol na ubačaj Marcela u 87. minuti za 2:0, a potom još jednom sjajno pogodio u 92. minuti na asistenciju Neymara, koji je prethodno u 72. minuti pogodio s penala za 1:0.

Nemoćni Ekvador ništa nije mogao, a 'istakao' se jedino Paredes koji je u 76. dobio crveni karton.