Olimpik se namučio, ali slavio protiv Radnika

Prva liga FBiH, 15. kolo

S. Mlaćo, foto: T. Hebib

Nogometaši Olimpika na pauzu odlaze sa prvog mjesta, a danas su savladali Radnik 2:1.

Vukovi su bolje otvorili meč, te poveli već u osmoj minuti kada Stjepanović matira golmana gostiju. Radnik je nastavio sa otvorenom igrom, pa šest minuta kasnije Kesić pogađa za izjednačenje.

Nakon toga gosti su bili bolji rival, no nisu uspjeli povesti. Na pauzu se otišlo pri rezultatu 1:1.

Olimpik bolje otvara drugi dio i Džafić nako lijepe akcije pogađa za novo vodstvo.

Nakon toga zaprijetio je i Stojanović, da bi gosti uzvratili deset minuta prije kraja iz kontre, no golman Olimpika brani.

Do kraja je ostalo 2:1.