Pogledajte magiju Nizozemaca i pogodak Depayja: Turci ne znaju šta ih je snašlo u Amsterdamu

Rapsodija domaćih

Nizozemska nogometna reprezentacija ima visokih 3:0 nakon 45 minuta duela protiv Turske.

Screenshot: SportKlub

Nizozemci su u Amsterdamu ugostili Tursku u meču kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo i praktično okončali posao poslije 45 minuta.

Posebno raspoloženi kod domaćih su Klaassen, strijelac prvog i asistent drugog gola, te Depay, koji je dva puta tresao mrežu Turske.

Majstorsku akciju odradili su Klaassen i Depay u 16. minuti, poslije koje je napadač Barcelone postigao pogodak.

Soyunču je u 44. minuti isključen u sastavu gostiju, tako da je vjerovatno sve riješeno na Johan Cruijff Areni.