Posušje pobjedom zaključilo odličnu sezonu u prvenstvu BiH
Foto - HŠK Posušje

Savladana Zvijezda 09

O. Lekić

Posušje je odličnu sezonu u prvenstvu Bosne i Hercegovine okončalo trijumfom nad Zvijezdom 09. Bilo je 2:0 za domaće.

Od samog početka meča domaći tim je kontrolisao igru na Mokrom Docu, a iz prve prave šanse postigli su i pogodak.

Na njega se čekalo 20 minuta. Dosuđen je penal za Posušje, odgovornost preuzima Pavković i postiže pogodak za 1:0.

Nastavio je domaći tim napadati i nakon vodećeg gola. Nakon nekoliko šansi u 40. minuti Petrović koristi šansu i zabija za rezultat poluvremena od 2:0.

U nastavku promjene rezultata nije bilo. Posušje je bilo konkretnije bolje, imalo je šanse za povećanje prednosti, no mreže su u drugom poluvremenu mirovale.

Na kraju je tim Denisa Ćorića upisao nova tri boda i završio je sezonu na fenomenalnoj petoj poziciji.

Zvijezda 09 se oprašta od društva najboljih bh. tima i naredne sezone će ponovo igrati u Prvoj ligi RS.