Radnik i Sloboda remizirali u Bijeljini

Po bod za oba tima

Radnik i Sloboda remizirali su (1:1) večeras u Bijeljini u susretu 12. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Prvo poluvrijeme ovog meča nije donijelo previše. Igralo se dosta tvrdo i oprezno sa obje strane i gledali smo poprilično dosadan meč.

Od onog što vrijedi izdvojiti su pokušaji Beganovića a Slobodu i Bradonjića za Radnik, ali nije bilo previše opasnosti po mrežu rivala i na odmor se otišlo bez golova.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme Sloboda je povela. Veliku grešku napravio je štoper domaćeg tima Šubert, lopta mu je prošla kroz noge i došla je do mladog Jasmina Osmića. On je majstorski zaobišao Kozića i pogodio je za 0:1.

Radnik je potom krenuo ofanzivnije prema golu. Popara je dobro šutirao, lopta odlazi tik pored gola, a zatim uzvraća i Husejinović, brani Kozić.

Ipak, u 64. minuti domaći su izjednačili. Nakon kornera gosti su zaboravli Vladimira Bradonjića, a ovaj pogađa za 1:1.

Potom su oba tima promašia po zicer. Bradonjić i Dženis Beganović sa samo nekoliko metara nisu uspjeli da zabiju.

Zatim je golman gostiju Kukić skinuo još jednu bombu Popare, igra se potom smirila, pa je do kraja ostalo 1:1 i oba tima su osvojila po bod.

Premijer liga BiH, 12. kolo:

Radnik - Sloboda 1:1

Radnik: Kozić, Vušurović, Novaković, Sušić, Mekić, Bradonjić, Popara, Huseinbašić, Karić, Koraksić, Šubert

Sloboda: Kukić, Jusić, Uzelac, Beganović, Husejinović, Beganović, Tomašević, Ristić, Predragović, Osmić, Pezer.

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sloboda Moje Teme

Harcos
Ovaj Radnik daje svaku utakmicu po eurogol. Bradonjić majstorski. Veliki talenat.