Bahat je i arogantan, uživa u ismijavanju drugih, a sinoć je plakao kao mala curica

Richarlisonu se srušio svijet

Esmer Oštraković

Fudbalska reprezentacija Brazila ostvarila je ubjedljivu pobjedu na svom terenu protiv Bolivije, a konačan rezultat bio je 5:1.

Utakmica je tokom svih 90 minuta imala samo jedan tok, a to je naravno diktiranje tempa od strane Brazila.

Krenulo je promašenim penalom Neymara u 17. minuti, a do kraja prvog poluvremena viđen je samo jedan gol.

Igrala se 24. minuta kada je Rodrygo matirao golmana Bolivije i tako donio vodstvo svojoj reprezentaciji.

U drugom poluvremenu viđeno je još pet golova, od čega su četiri bila u mreži Bolivije za ubjedljivu pobjedu Brazila.

Raphinha je na otvaranju drugog poluvremena, nakon sjajne asistencije Neymara postigao gol za vodstvo do 2:0.

Igrala se 53. minuta kada Rodrygo postiže svoj drugi gol na utakmici, a treći za Brazil i već tada je bilo jasno ko će ostvariti pobjedu.

Neymar je u 61. minuti postigao gol za 4:0, a gosti su utješni pogodak postigli u 78. minuti preko Abrega.

Konačan rezultat postavio je Neymar duboko u sudijskoj nadoknadi utakmice.

Ipak, priča utakmice uprkos visokoj pobjedi Brazila je napadač Tottenhama Richarlison koji je iz igre izašao u 71. minuti.

Poznat je Richarlison kao veoma bahat napadač koji nerijetko teroriše protivničke igrače i ismijava navijače.

Ipak, on se nalazi u jako teškom dijelu karijere i nikako ne uspijeva da postigne pogodak, a konačno se "slomio" sinoć.

On je snimljen na klupi kako plače jer ponovo nije uspio da postigne gol.