55

Komentari (55)

LevoKrilo
Je li moguće da ovu utakmicu Sarajevo nije pobijedilo??? Promašiti onakve šanse kod 1:0 to je stvarno nevjerovatno??? Fuj!!!
user1580092944
Ne do Bog da ga je Željo zabio u 90'oj..pa ovi bi se pojeli ?
milivoje
Koliko je Tatar pretrčao,pitam za druga? Kojom brzinom su trčali?
ismir1946
Baš ko nekad Čelik, lože se protiv Sarajeva a gube od Krupe i mladosti i još nešto pričaju.Prvo poluvrijeme ko Đerzelez Zenica,Jel te stid komentarisati???
bananko
E gdje Zeljo prosipa bodove ccc
pjanke.sa
Derbi za zaboraviti. Razlika nas i manijaka je sto smo mi s****ni a njima drago sto su iscupali bod. Prvo poluvrijeme odlicno, drugo uzas. Moramo iskoristiti svih 5 izmjena u ovakvim utakmicama. Promijeniti taktiku kad padnemo. To se mora desavati sve u hodu. Do tada, ovako cemo strahovati od objektivno losijeg Zelje ove sezone.
Manijak19871921
Zeljo le zeljo le zeljo le
balunv
Realno Sarajevo je trebalo rješiti utakmicu u prvom poluvremenu sa 3-0,ali sebicnost igrača ih košta pobjede .Drugo poluvrijeme Željo se probudio i malo je falilo da odnese puni plijen na Grbavci.
BlueBoys
Kone...ostaju na 5 pobjeda u derbijima u zadnjih 9 godina. Istaknuti taj segment rada kluba. Xaxaxax...
Tas14
Sarajevo treba dovesti onog Irfana Hadžića za centarfora!
pjanke.sa
Govorim to evo 3 mjeseca.
Miky007
Bolji bili realno... A kod 1:0 mrtvo sebican Handzic, pa mrtvo sebican Rahman, pa mrtvo sebican Pejovic, pa mater mu ****m jeli to problem da se odigra u onakve situacije,sve 2 na 1 pred go, mat pozicija... yebite se, sve usraste umjesto na poluvrijeme sa 3:0, dozvolite da strepimo a realno ste bolji za 3 klase! Yebite se opet eto!
nije.suplja
Realno jedini Peljto kvalitet na terenu
SonPen1946
Dino69
Bekric bravo najstariji a i dalje top igrac,handzic svojim promasajima spasio Zelju
user1583752673
Prvo poluvrijeme Sarajevo drugo Zeljo bolje. Realan rezultat. Sarajevu je bolje neki napadac iz juniora da igra nego Handzic. Veceg promasaja od napadača u BH fudbalu nisam vidio
milivoje
Prosuo Željo bodove,realno
dzelil
A kruse budale
Irriducibilli
Nismo bili svoji u prvom poluvremenu... Tek nakon ulaska Bekrica pocinjemo igrati... S obzirom na sve, koliko se utakmica odigralo u kratkom vremenu ovo je odlicno, na kraju mogli i do pobjede. ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI.
sipopugaloma
Haris Handzic 12, 13 i 14ti igrac zeljescara
SarajevoFC
E moj Handzicu, nije ti ovo prvi put. Dobar si ali ko rezerva ponekad da pojacas ili zamijenis. Ne znam sta cekaju u klubu.
vuckobih
Kad vec nismo potopili Želju u prvom poluvremenu kazna je stigla i na kraju moram biti zadovoljan rezultatom. Sarajevo dominantno prvo poluvrijeme, Željo bolji u drugom...1:1 najpravedniji rezultat. Idemo dalje bravo momci.
AnijakManjo
Pitari spasili bod, Lendric fuli ono u 90 treba da mu ljube arac. Cim je Zeljo u 2 pol dao gas, oni se pogubili.
user1597849779
Sta bolan jesil gledo u 1. poluvremenu Handzic 3 zicera fulio
Halilovich
jesi objektivan svaka ti cast. a ne spominjes onog panja handzica koji ima 3 puno bolje sanse nego sto je lendric imao pa fulao.. ko je sta spasavao, zapitaj se ponovo..
TiTu
Rekoh ja da ko visoko leti ,nisko pada . Sarajevo se nesto nabrujilo da vrati onih 5 komada na kraju bod jedva sacuvali. Sreca po Zelju bi sto za Sarajevo igra Handzic ,lik se nije sastavio pred golom .
Sako12
Kone bolje , Handžić igrač Zelje
ArminArmindelaa234
Sarajevo u prvom dominiralo dok je u drugom Zeljo bod realno objema ekipama
Mowzilla
Sarajevo bolje, ali na kraju ni bod nije nezasluzen za Želju.
ayd
Steta sto ih nismo napunili u prvom poluvremenu ner Handzic realno nije kvalitet Sarajeva, u drugom su oni jace krenuli i to im se isplatilo.
Adi123
E moj Handzicu sam iz kluba izadji,Tatar danas 0 steta..
realista1982
Pravit će ovi pitari Ahmetovica od blata, jedina karika koja im je falila (Handžić ko m..o)...
JJ90
Handžiću hvala ti najljepša što si komšinicu ostavio u igri. Idiote nesposobni
JointUnion87
Sarajevo zaslužilo pobjedu a na kraju zamalo Željo da je odnese. Puno bolji bordo momci. Željo u prvom poluvremenu polumrtav. Amar će imati dosta posla da ovu grupu motiviše. Derbi nije bio loš.
selver79
Sarajevo prvom Želji drugom zaslužen remi a mi gledaoci opet izvisili za nesto bolje
Tas14
Handžić sve kriv, trebajunbiti sretni što su pokipili bod. Dovedite Irfana Hadžića za napadača!

Komentar je skriven zbog negativnih ocjena. Pokaži komentar.