Negledljivi Juventus uz dosta muke do pobjede, Napoli napravio ogroman kiks
Foto - EPA

Seria A

Juventus je u 4. kolu italijanske Serije A savladao Speziju s 2:0.

Tim Massimiliana Allegrija odigrao je još jednu izuzetno skromnu utakmicu, ali je na kraju uspio da dođe do pobjede.

Negledljiv je Juventus ponovo bio, ali srećom u svom sastavu imaju Dušana Vlahovića. Srbin je donio vostvo spektakularnim pogotkom iz slobodnog udarca u devetoj minuti meča, a priču je zaključio Milik u nadoknadi.

Juventus nije stvarao previše šansi. Spezia je ta koja je napadala, ali nije mogla da ugrozi gol Stare dame.

Bianconeri su s druge strane imalo dobre šanse preko Vlahovića i Danila u drugom poluvremenu, no nije bilo preciznosti.

Ipak, u nadoknadi meča posao je završen. Milik je postigao prvi gol u dresu Stare dame za konačnih 2:0.

Napoli je na Diego Maradona stadionu napravio kiks protiv Leccea. Bilo je 1:1.

Imao je tim Luciana Spallettija kontrolu nad ovom utakmicom, stvarao je šanse, ali do pobjede nisu mogli.

Lecce je u 25. minuti imao veliku šansu da povede. Međutim, Meret brani udarac Colobma s bijele tačke.

Kazna za promašaj stiće u 27. minuti. Elmas zabija za 1:0, ali kratko je trajala radost domaćeg tima.

Lorenzo Colombo u 31. minuti postiže spektakularan pogodak. Iz koljena je potegao s 25 metara i postavio je konačnih 1:1.