Bh. reprezentativac Smail Prevljak potvrdio je dobru formu.

Naime, Prevljak je pogodio i danas u porazu svog tima kod Genka.

Završilo je 4:2 za domaće u sjajnom meču.

Genk je već nakon devet minuta vodio 2:0, a oba puta pogodio je Paintsil.

Uzvratio je Prevljak u 32. minuti i vratio neizvjesnost meču. Ipak, domaći do kraja prvog dijela ponovo povećavaju prednost na dva gola, a strijelac je bio Hrosovsky.

Nje se Eupen predavao pa u 60. minuti na 3:2 smanjuje Charles – Cook.

Potražite više informacija na temu Jupiler league:

Sedam minuta do kraja Eupen je ostao sa desetoricom i bilo je jasno da je sve riješeno. Isključen je Peeters.

Domaći su preko Tresora uspjeli doći do 4:2 što je druga pobjeda za Genk ove sezone, dok je Eupen upisao jednu pobjedu i jedan poraz.