Pretjeruje li se sa VAR-om u ovakvim situacijama? Nevjerovatno je šta se sve poništava
Foto - Sceenshot

Na meču u Portugalu

Uvođenje video tehnologije u svijet fudbala donijelo je dosta dobrih stvari.

Ipak, činjenica da se golovi poništavaju zbog milimetarskih ofsajd pozicija itekako nervira ljubitelje fudbala, što nije nikakvo čudo jer svi žele vidjeti više golova na utakmicama.

Posljednji primjer nevjerovatnog rada VAR tehnologije stiže nam iz Portugala sa meča Gil Vicente - Vizela koji je završen rezultatom 2:2.

Vizela je u 84. minuti postigla treći gol na utakmici preko Samua, ali je na kraju ovaj pogodak poništen zbog ofsajda.

Niko ne bi ništa prigovorio da se nije radilo o ofsajdu od jednog centimetra i to je poprilično izludilo goste.

Potražite više informacija na temu Primeira liga:

Na kraju su ostali bez pobjede zbog jednog centimetra jer je Gil Vicente izjednačio na 2:2 u 90. minuti susreta.

Pogledajte šta se dogodilo na meču portugalskog prvenstva.