Bh. košarkašice doživjele težak poraz  protiv Crne Gore
Težak poraz naših košarkašica u drugom prijateljskom susretu u Crnoj Gori

Domaća reprezentacija slavila ubjedljivu pobjedu

Bh. košarkašice doživjele težak poraz protiv Crne Gore

E. Dindić

Ženska košarkaška reprezentacija Crne Gore u drugom prijateljskom susretu protiv Bosne i Hercegovine upisala je i više nego ubjedljivu pobjedu rezultatom 97:60.

Već nakon prvog perioda bilo je jasno da će ova utakmica otići u jednom smjeru. Domaća selekcija imala je prednost od 24:14. Do poluvremena ta prednost se povećavala, te na veliki odmor se otišlo pri rezultatu 46:22.

U trećem periodu odlična igra izabranica Jelene Škerović koje nakon 30 minuta igre imaju prednost od 70:40.

Četvrti period Crna Gora rutinski privodi kraju za na kraju ubjedljivih 97:60.

Potražite više informacija na temu Košarkaško prvenstvo BiH (Ž):

Pobjedničku selekciju predvodile su Kovačević sa 13, odnosno Jovanović sa 11 koševa.

Kod naše selekcije bolje od ostalih bile su Nikolina Zubac sa 16 poena, dok se  Nikolina Džebo zaustavila na 13 postignutih poena.