Šehić "pantera", ali možemo i žaliti

Mreže miruju

A. Čaušević

Vrlo izjednačeno i taktički disciplinovano prvo poluvrijeme na obje strane utakmice Finska - Bosna i Hercegovina.

Ibrahim Šehić je bio fenomenalan u prvom poluvremenu sa nizom odličnih odbrana kako na početku tako i u finišu prvog dijela.

Imali su i Zmajevi svoje situacije za postizanje gola. U odličnim šansama su se našli Amer Gojak i Miroslav Stevanović, ali nisu uspjeli zatresti mrežu.

U posljednjim minutama spasio nas je Šehić sa dvije sjajne interevencije poslije pokušaja Pukkija i Camare.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

Inače, posjed lopte je 50:50 što možda i najbolje pokazuje koliko je utakmica u Helsinskiju izjednačena.

Pjanica odmah izbaciti iz igre, sad mi je jasno zasto Koeman ne stavlja Pjanica prvoj postavi, Koeman je apsolutno u pravu.