Raspored
Druga liga Federacije BiH - Sjever
1. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
20.08.23. | 17:00 | HNK Mladost D. | - | ŠD Napredak Matići | 1 : 2 | |
19.08.23. | 17:00 | FK Dizdaruša | - | FK Bosna K. | 1 : 1 | |
20.08.23. | 17:00 | FK Lokomotiva M. | - | NK Prokosovići | 4 : 0 | |
20.08.23. | 17:00 | FK Seona | - | Omladinac M. | 1 : 0 | |
20.08.23. | 17:00 | FK Priluk | - | NK Dinamo DM | 2 : 3 | |
20.08.23. | 17:00 | FK Bosna M. | - | FK Radnički L. | 3 : 1 | |
20.08.23. | 17:00 | NK Svatovac | - | Orahovica | 6 : 1 | |
19.08.23. | 17:00 | FK Sloga T. | - | Mladost Kikači | 1 : 1 |
2. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
26.08.23. | 17:00 | FK Sloga T. | - | NK Svatovac | 4 : 2 | |
27.08.23. | 17:00 | Orahovica | - | FK Bosna M. | 1 : 0 | |
26.08.23. | 17:00 | FK Radnički L. | - | HNK Mladost D. | 3 : 2 | |
27.08.23. | 17:00 | Omladinac M. | - | FK Lokomotiva M. | 5 : 2 | |
27.08.23. | 17:00 | NK Dinamo DM | - | FK Seona | 1 : 0 | |
27.08.23. | 17:00 | NK Prokosovići | - | FK Dizdaruša | 1 : 1 | |
26.08.23. | 17:00 | ŠD Napredak Matići | - | FK Priluk | 4 : 0 | |
27.08.23. | 17:00 | Mladost Kikači | - | FK Bosna K. | 1 : 1 |
3. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
02.09.23. | 16:30 | FK Bosna K. | - | NK Prokosovići | 6 : 1 | |
03.09.23. | 16:30 | FK Lokomotiva M. | - | NK Dinamo DM | 3 : 1 | |
03.09.23. | 16:30 | FK Seona | - | ŠD Napredak Matići | 4 : 2 | |
03.09.23. | 16:30 | FK Dizdaruša | - | Omladinac M. | 2 : 1 | |
03.09.23. | 16:30 | FK Priluk | - | FK Radnički L. | 0 : 0 | |
03.09.23. | 16:30 | NK Svatovac | - | Mladost Kikači | 3 : 0 | |
03.09.23. | 16:30 | HNK Mladost D. | - | Orahovica | 1 : 1 | |
03.09.23. | 16:30 | FK Bosna M. | - | FK Sloga T. | 4 : 0 |
4. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
10.09.23. | 16:30 | NK Svatovac | - | FK Bosna M. | 0 : 0 | |
10.09.23. | 16:30 | Orahovica | - | FK Priluk | 3 : 1 | |
09.09.23. | 16:30 | FK Sloga T. | - | HNK Mladost D. | 3 : 1 | |
09.09.23. | 16:30 | FK Radnički L. | - | FK Seona | 3 : 1 | |
09.09.23. | 16:30 | ŠD Napredak Matići | - | FK Lokomotiva M. | 3 : 1 | |
10.09.23. | 16:30 | NK Dinamo DM | - | FK Dizdaruša | 2 : 0 | |
10.09.23. | 16:30 | Omladinac M. | - | FK Bosna K. | 5 : 4 | |
09.09.23. | 16:30 | Mladost Kikači | - | NK Prokosovići | 3 : 0 |
5. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
17.09.23. | 16:00 | FK Dizdaruša | - | ŠD Napredak Matići | 1 : 2 | |
16.09.23. | 16:00 | FK Bosna K. | - | NK Dinamo DM | 1 : 0 | |
17.09.23. | 16:00 | FK Priluk | - | FK Sloga T. | 5 : 4 | |
17.09.23. | 16:00 | NK Prokosovići | - | Omladinac M. | 1 : 3 | |
17.09.23. | 16:00 | HNK Mladost D. | - | NK Svatovac | 1 : 2 | |
17.09.23. | 16:00 | FK Lokomotiva M. | - | FK Radnički L. | 2 : 1 | |
17.09.23. | 16:00 | FK Seona | - | Orahovica | 2 : 1 | |
17.09.23. | 16:00 | FK Bosna M. | - | Mladost Kikači | 2 : 0 |
6. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
24.09.23. | 15:30 | NK Svatovac | - | FK Priluk | 1 : 0 | |
24.09.23. | 15:30 | FK Bosna M. | - | HNK Mladost D. | 4 : 1 | |
23.09.23. | 15:30 | FK Sloga T. | - | FK Seona | 4 : 1 | |
24.09.23. | 15:30 | Orahovica | - | FK Lokomotiva M. | 4 : 0 | |
23.09.23. | 15:30 | FK Radnički L. | - | FK Dizdaruša | 2 : 0 | |
24.09.23. | 15:30 | Mladost Kikači | - | Omladinac M. | 2 : 0 | |
23.09.23. | 15:30 | ŠD Napredak Matići | - | FK Bosna K. | 3 : 3 | |
24.09.23. | 15:30 | NK Dinamo DM | - | NK Prokosovići | 5 : 0 |
7. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30.09.23. | 15:30 | FK Bosna K. | - | FK Radnički L. | 5 : 0 | |
01.10.23. | 15:30 | Omladinac M. | - | NK Dinamo DM | 0 : 1 | |
01.10.23. | 15:30 | NK Prokosovići | - | ŠD Napredak Matići | 1 : 3 | |
01.10.23. | 15:30 | FK Dizdaruša | - | Orahovica | 0 : 1 | |
01.10.23. | 15:30 | HNK Mladost D. | - | Mladost Kikači | 1 : 1 | |
01.10.23. | 15:30 | FK Seona | - | NK Svatovac | 2 : 3 | |
01.10.23. | 15:30 | FK Lokomotiva M. | - | FK Sloga T. | 4 : 1 | |
01.10.23. | 15:30 | FK Priluk | - | FK Bosna M. | 2 : 1 |
8. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
08.10.23. | 15:00 | HNK Mladost D. | - | FK Priluk | 1 : 0 | |
08.10.23. | 15:00 | FK Bosna M. | - | FK Seona | 2 : 2 | |
08.10.23. | 15:00 | NK Svatovac | - | FK Lokomotiva M. | 3 : 0 | |
07.10.23. | 15:00 | FK Sloga T. | - | FK Dizdaruša | 5 : 1 | |
08.10.23. | 15:00 | Mladost Kikači | - | NK Dinamo DM | 1 : 0 | |
08.10.23. | 15:00 | Orahovica | - | FK Bosna K. | 2 : 0 | |
07.10.23. | 15:00 | ŠD Napredak Matići | - | Omladinac M. | 1 : 3 | |
07.10.23. | 15:00 | FK Radnički L. | - | NK Prokosovići | 3 : 0 |
9. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
11.10.23. | 15:30 | NK Dinamo DM | - | ŠD Napredak Matići | 4 : 1 | |
11.10.23. | 15:30 | Omladinac M. | - | FK Radnički L. | 3 : 1 | |
11.10.23. | 15:30 | NK Prokosovići | - | Orahovica | 0 : 5 | |
11.10.23. | 15:30 | FK Bosna K. | - | FK Sloga T. | 1 : 0 | |
11.10.23. | 15:30 | FK Lokomotiva M. | - | FK Bosna M. | 3 : 1 | |
11.10.23. | 15:30 | FK Seona | - | HNK Mladost D. | 0 : 1 | |
11.10.23. | 15:30 | FK Dizdaruša | - | NK Svatovac | 0 : 0 | |
11.10.23. | 15:30 | FK Priluk | - | Mladost Kikači | 3 : 2 |
10. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
15.10.23. | 15:00 | FK Priluk | - | FK Seona | 4 : 3 | |
15.10.23. | 15:00 | FK Bosna M. | - | FK Dizdaruša | 5 : 1 | |
15.10.23. | 15:00 | HNK Mladost D. | - | FK Lokomotiva M. | 1 : 2 | |
15.10.23. | 15:00 | NK Svatovac | - | FK Bosna K. | 4 : 2 | |
15.10.23. | 15:00 | Orahovica | - | Omladinac M. | 3 : 2 | |
14.10.23. | 15:00 | FK Sloga T. | - | NK Prokosovići | 3 : 1 | |
14.10.23. | 15:00 | FK Radnički L. | - | NK Dinamo DM | 2 : 0 | |
15.10.23. | 15:00 | Mladost Kikači | - | ŠD Napredak Matići | 3 : 1 |
11. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
21.10.23. | 14:30 | ŠD Napredak Matići | - | FK Radnički L. | 2 : 0 | |
22.10.23. | 14:30 | NK Dinamo DM | - | Orahovica | 3 : 2 | |
22.10.23. | 14:30 | Omladinac M. | - | FK Sloga T. | 2 : 0 | |
22.10.23. | 14:30 | NK Prokosovići | - | NK Svatovac | 1 : 2 | |
21.10.23. | 14:30 | FK Bosna K. | - | FK Bosna M. | 2 : 1 | |
22.10.23. | 14:30 | FK Dizdaruša | - | HNK Mladost D. | 1 : 0 | |
22.10.23. | 14:30 | FK Lokomotiva M. | - | FK Priluk | 3 : 2 | |
22.10.23. | 14:30 | FK Seona | - | Mladost Kikači | 5 : 2 |
12. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
29.10.23. | 13:30 | FK Seona | - | FK Lokomotiva M. | 0 : 2 | |
29.10.23. | 13:30 | FK Priluk | - | FK Dizdaruša | 4 : 1 | |
29.10.23. | 13:30 | FK Bosna M. | - | NK Prokosovići | 3 : 1 | |
29.10.23. | 13:30 | HNK Mladost D. | - | FK Bosna K. | 0 : 3 | |
28.10.23. | 14:30 | FK Sloga T. | - | NK Dinamo DM | 1 : 2 | |
29.10.23. | 13:30 | NK Svatovac | - | Omladinac M. | 7 : 1 | |
29.10.23. | 13:30 | Mladost Kikači | - | FK Radnički L. | 2 : 0 | |
29.10.23. | 13:30 | Orahovica | - | ŠD Napredak Matići | 2 : 1 |
13. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
04.11.23. | 13:30 | ŠD Napredak Matići | - | FK Sloga T. | 3 : 0 | |
04.11.23. | 13:30 | FK Radnički L. | - | Orahovica | 1 : 1 | |
04.11.23. | 13:30 | NK Dinamo DM | - | NK Svatovac | 2 : 1 | |
05.11.23. | 13:30 | Omladinac M. | - | FK Bosna M. | 0 : 0 | |
05.11.23. | 13:30 | NK Prokosovići | - | HNK Mladost D. | 0 : 2 | |
04.11.23. | 13:30 | FK Bosna K. | - | FK Priluk | 2 : 0 | |
05.11.23. | 13:30 | FK Dizdaruša | - | FK Seona | 1 : 1 | |
05.11.23. | 13:30 | FK Lokomotiva M. | - | Mladost Kikači | 1 : 2 |
14. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
12.11.23. | 13:30 | FK Lokomotiva M. | - | FK Dizdaruša | 3 : 1 | |
12.11.23. | 13:30 | FK Seona | - | FK Bosna K. | 4 : 1 | |
12.11.23. | 13:30 | NK Svatovac | - | ŠD Napredak Matići | 2 : 0 | |
12.11.23. | 13:30 | HNK Mladost D. | - | Omladinac M. | 2 : 2 | |
12.11.23. | 13:30 | FK Bosna M. | - | NK Dinamo DM | 0 : 1 | |
12.11.23. | 13:30 | FK Priluk | - | NK Prokosovići | 8 : 0 | |
12.11.23. | 13:30 | Mladost Kikači | - | Orahovica | 3 : 0 | |
11.11.23. | 13:30 | FK Sloga T. | - | FK Radnički L. | 1 : 2 |
15. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
18.11.23. | 13:30 | NK Dinamo DM | - | HNK Mladost D. | 4 : 1 | |
18.11.23. | 13:30 | Orahovica | - | FK Sloga T. | 5 : 3 | |
18.11.23. | 13:30 | FK Radnički L. | - | NK Svatovac | 4 : 1 | |
18.11.23. | 13:30 | ŠD Napredak Matići | - | FK Bosna M. | 2 : 2 | |
18.11.23. | 13:30 | NK Prokosovići | - | FK Seona | 0 : 2 | |
18.11.23. | 13:30 | FK Dizdaruša | - | Mladost Kikači | 4 : 2 | |
18.11.23. | 13:30 | Omladinac M. | - | FK Priluk | 3 : 2 | |
18.11.23. | 13:30 | FK Bosna K. | - | FK Lokomotiva M. | 6 : 2 |
16. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
16.03.24. | 15:00 | FK Bosna K. | - | FK Dizdaruša | 4 : 0 | |
17.03.24. | 15:00 | NK Prokosovići | - | FK Lokomotiva M. | 1 : 5 | |
17.03.24. | 15:00 | Omladinac M. | - | FK Seona | 0 : 1 | |
17.03.24. | 15:00 | NK Dinamo DM | - | FK Priluk | 2 : 1 | |
16.03.24. | 15:00 | FK Radnički L. | - | FK Bosna M. | 6 : 0 | |
17.03.24. | 15:00 | Orahovica | - | NK Svatovac | 2 : 3 | |
17.03.24. | 15:00 | Mladost Kikači | - | FK Sloga T. | 3 : 0 | |
16.03.24. | 15:00 | ŠD Napredak Matići | - | HNK Mladost D. | 4 : 0 |
17. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
24.03.24. | 15:30 | NK Svatovac | - | FK Sloga T. | 4 : 1 | |
24.03.24. | 15:30 | FK Bosna M. | - | Orahovica | 2 : 3 | |
24.03.24. | 15:30 | HNK Mladost D. | - | FK Radnički L. | 2 : 1 | |
24.03.24. | 15:30 | FK Lokomotiva M. | - | Omladinac M. | 1 : 1 | |
24.03.24. | 15:30 | FK Seona | - | NK Dinamo DM | 0 : 2 | |
24.03.24. | 15:30 | FK Dizdaruša | - | NK Prokosovići | 3 : 0 | |
24.03.24. | 15:30 | FK Priluk | - | ŠD Napredak Matići | 0 : 5 | |
23.03.24. | 15:30 | FK Bosna K. | - | Mladost Kikači | 1 : 0 |
18. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30.04.24. | 16:00 | NK Prokosovići | - | FK Bosna K. | - : - | |
30.04.24. | 16:00 | NK Dinamo DM | - | FK Lokomotiva M. | - : - | |
30.04.24. | 16:00 | ŠD Napredak Matići | - | FK Seona | - : - | |
30.04.24. | 16:00 | Omladinac M. | - | FK Dizdaruša | - : - | |
30.04.24. | 16:00 | FK Radnički L. | - | FK Priluk | - : - | |
30.04.24. | 16:00 | Mladost Kikači | - | NK Svatovac | - : - | |
30.04.24. | 16:00 | Orahovica | - | HNK Mladost D. | - : - | |
30.04.24. | 16:00 | FK Sloga T. | - | FK Bosna M. | - : - |
19. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
07.04.24. | 16:00 | FK Bosna M. | - | NK Svatovac | 2 : 1 | |
07.04.24. | 16:00 | FK Priluk | - | Orahovica | 2 : 1 | |
07.04.24. | 16:00 | HNK Mladost D. | - | FK Sloga T. | 1 : 0 | |
07.04.24. | 16:00 | FK Seona | - | FK Radnički L. | 0 : 0 | |
07.04.24. | 16:00 | FK Lokomotiva M. | - | ŠD Napredak Matići | 2 : 2 | |
07.04.24. | 16:00 | FK Dizdaruša | - | NK Dinamo DM | 0 : 0 | |
06.04.24. | 16:00 | FK Bosna K. | - | Omladinac M. | 4 : 0 | |
07.04.24. | 16:00 | NK Prokosovići | - | Mladost Kikači | 0 : 4 |
20. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
13.04.24. | 16:30 | ŠD Napredak Matići | - | FK Dizdaruša | 2 : 0 | |
14.04.24. | 16:30 | NK Dinamo DM | - | FK Bosna K. | 1 : 1 | |
13.04.24. | 16:30 | FK Sloga T. | - | FK Priluk | 1 : 0 | |
14.04.24. | 16:30 | Omladinac M. | - | NK Prokosovići | 10 : 0 | |
14.04.24. | 16:30 | NK Svatovac | - | HNK Mladost D. | 1 : 3 | |
13.04.24. | 16:30 | FK Radnički L. | - | FK Lokomotiva M. | 2 : 1 | |
14.04.24. | 16:30 | Orahovica | - | FK Seona | 2 : 0 | |
14.04.24. | 16:30 | Mladost Kikači | - | FK Bosna M. | 10 : 1 |
21. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
17.04.24. | 17:00 | FK Priluk | - | NK Svatovac | 4 : 3 | |
25.04.24. | 17:00 | HNK Mladost D. | - | FK Bosna M. | 2 : 0 | |
17.04.24. | 17:00 | FK Seona | - | FK Sloga T. | 3 : 4 | |
17.04.24. | 17:00 | FK Lokomotiva M. | - | Orahovica | 0 : 0 | |
17.04.24. | 17:00 | FK Dizdaruša | - | FK Radnički L. | 2 : 0 | |
17.04.24. | 17:00 | Omladinac M. | - | Mladost Kikači | 1 : 1 | |
17.04.24. | 17:00 | FK Bosna K. | - | ŠD Napredak Matići | 2 : 0 | |
17.04.24. | 17:00 | NK Prokosovići | - | NK Dinamo DM | 0 : 6 |
22. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
20.04.24. | 17:00 | FK Radnički L. | - | FK Bosna K. | 1 : 0 | |
21.04.24. | 17:00 | NK Dinamo DM | - | Omladinac M. | 3 : 2 | |
20.04.24. | 17:00 | ŠD Napredak Matići | - | NK Prokosovići | - : - | |
21.04.24. | 17:00 | Orahovica | - | FK Dizdaruša | 1 : 0 | |
21.04.24. | 17:00 | Mladost Kikači | - | HNK Mladost D. | 2 : 1 | |
21.04.24. | 17:00 | NK Svatovac | - | FK Seona | 4 : 1 | |
20.04.24. | 17:00 | FK Sloga T. | - | FK Lokomotiva M. | 2 : 1 | |
21.04.24. | 17:00 | FK Bosna M. | - | FK Priluk | 3 : 2 |
23. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
28.04.24. | 17:00 | FK Priluk | - | HNK Mladost D. | - : - | |
28.04.24. | 17:00 | FK Seona | - | FK Bosna M. | - : - | |
28.04.24. | 17:00 | FK Lokomotiva M. | - | NK Svatovac | - : - | |
28.04.24. | 17:00 | FK Dizdaruša | - | FK Sloga T. | - : - | |
28.04.24. | 17:00 | NK Dinamo DM | - | Mladost Kikači | - : - | |
27.04.24. | 17:00 | FK Bosna K. | - | Orahovica | - : - | |
28.04.24. | 17:00 | Omladinac M. | - | ŠD Napredak Matići | - : - | |
28.04.24. | 17:00 | NK Prokosovići | - | FK Radnički L. | - : - |
24. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | ŠD Napredak Matići | - | NK Dinamo DM | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Radnički L. | - | Omladinac M. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Orahovica | - | NK Prokosovići | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Sloga T. | - | FK Bosna K. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Bosna M. | - | FK Lokomotiva M. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | HNK Mladost D. | - | FK Seona | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Svatovac | - | FK Dizdaruša | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Mladost Kikači | - | FK Priluk | - : - |
25. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | FK Seona | - | FK Priluk | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Dizdaruša | - | FK Bosna M. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Lokomotiva M. | - | HNK Mladost D. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Bosna K. | - | NK Svatovac | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Omladinac M. | - | Orahovica | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Prokosovići | - | FK Sloga T. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Dinamo DM | - | FK Radnički L. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | ŠD Napredak Matići | - | Mladost Kikači | - : - |
26. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | FK Radnički L. | - | ŠD Napredak Matići | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Orahovica | - | NK Dinamo DM | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Sloga T. | - | Omladinac M. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Svatovac | - | NK Prokosovići | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Bosna M. | - | FK Bosna K. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | HNK Mladost D. | - | FK Dizdaruša | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Priluk | - | FK Lokomotiva M. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Mladost Kikači | - | FK Seona | - : - |
27. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | FK Lokomotiva M. | - | FK Seona | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Dizdaruša | - | FK Priluk | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Prokosovići | - | FK Bosna M. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Bosna K. | - | HNK Mladost D. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Dinamo DM | - | FK Sloga T. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Omladinac M. | - | NK Svatovac | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Radnički L. | - | Mladost Kikači | - : - | |
Slobodan | Slobodan | ŠD Napredak Matići | - | Orahovica | - : - |
28. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | FK Sloga T. | - | ŠD Napredak Matići | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Orahovica | - | FK Radnički L. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Svatovac | - | NK Dinamo DM | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Bosna M. | - | Omladinac M. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | HNK Mladost D. | - | NK Prokosovići | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Priluk | - | FK Bosna K. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Seona | - | FK Dizdaruša | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Mladost Kikači | - | FK Lokomotiva M. | - : - |
29. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | FK Dizdaruša | - | FK Lokomotiva M. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Bosna K. | - | FK Seona | - : - | |
Slobodan | Slobodan | ŠD Napredak Matići | - | NK Svatovac | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Omladinac M. | - | HNK Mladost D. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Dinamo DM | - | FK Bosna M. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Prokosovići | - | FK Priluk | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Orahovica | - | Mladost Kikači | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Radnički L. | - | FK Sloga T. | - : - |
30. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Slobodan | Slobodan | FK Sloga T. | - | Orahovica | - : - | |
Slobodan | Slobodan | NK Svatovac | - | FK Radnički L. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Bosna M. | - | ŠD Napredak Matići | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Seona | - | NK Prokosovići | - : - | |
Slobodan | Slobodan | Mladost Kikači | - | FK Dizdaruša | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Priluk | - | Omladinac M. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | FK Lokomotiva M. | - | FK Bosna K. | - : - | |
Slobodan | Slobodan | HNK Mladost D. | - | NK Dinamo DM | - : - |