Kapiten Irana se oglasio
Taremi prozvao Ameriku, FIFA-u i Infantina! "Ako žele da ispadnemo..."
Iranski kapiten Mehdi Taremi kritikovao je FIFA-u i njenog predsjednika Giannija Infantina nakon što je nastup njegove reprezentacije na Svjetskom prvenstvu bio otežan putnim ograničenjima i logističkim problemima, rekavši da je turnir bio "katastrofa" za Iran.