Hadžić: Sreća prati hrabre

Trener Podrinja nakon meča u Doboju

M. Jakovljević

Ekipa Podrinja danas je gostovala Slogi u Doboju u okviru osmog kola Prve lige Republike Srpske.

Iako je domaćin vodio s 3:1, tim iz Janje uspio je da se vrati meč. Za Slogu su pogađali Lukić, Jupić i Mahmutović, dok su za Podrinje precizni bili Pavić dva puta te jednom Marković.

"Bila je to dobra utakmica jer je viđeno šest pogodaka. Domaćin je imao prednost od 3:1 u prvom poluvremenu te je takav rezultat glasio sve do 90. minute kada smo postigli dva gola, jer se nismo predavali i bili smo uporni. Sreća prati hrabre, čestitam igračima na upornosti i osvojenom bodu", zaključio je trener Podrinja, Senad Hadžić.